Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Земельні питання актуальні завжди

Голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий провів два особисті прийоми громадян.

У понеділок, 20 серпня, на прийомі в РДА до Володимира Миколайовича звернулося 8 жителів міста та району. Проблеми, що турбують людей, як-то кажуть, актуальні завжди. Найбільше звернень було щодо земельних питань. Також запитували про призначення субсидії, можливість газифікації житла, благоустрій території району, чистку шахтного колодязя та інше. 

Громадяни отримали роз’яснення стосовно своїх звернень від В.М.Бєлого та спеціалістів. Усі доручення очільник району взяв на контроль.

А у вівторок, 22 серпня, голова райдержадміністрації провів виїзний прийом у Куп’євасі. Для жителів села наболілими є все ті ж питання щодо земельних ділянок та правовстановчої документації на них. Запитували на прийомі і про якість хліба та умови його доставки в село, освітлення вулиць, благоустрій села.

Та чи не найбільше куп’євасьців хвилювала цінова політика: чому кубометр води коштує понад 19 гривень, а літр молока лише 2 гривні. На що В.М.Бєлий зауважив: водопостачання здійснює «Богодухівсількомсервіс», а отже, і тарифи встановлює це підприємство. Якщо громада не хоче користуватися його послугами, то це справа лише жителів Куп’євахи, і ніхто, крім них, вирішити її не зможе. Наскільки прийнятний варіант розірвати договір з «Богодухівсількомсервіс» - це теж питання внутрішньосільське. Що ж стосується ціни на молоко – то єдиний варіант фінансової підтримки власників ВРХ, як зазначив голова РДА, це отримання дотації на утримання молодняка худоби. Установити закупівельну ціну на молочну продукцію в межах району чи навіть області просто неможливо.

Як і в більшості сіл району, не оминули увагою у Куп’євасі питання електропостачання. Запитували про стан дерев’яних опор, дротів та планові відключення.

Звернулася до В.М.Бєлого і жителька села з проханням допомогти стати на облік в Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров’я України.

Звернення сільчан голова РДА взяв на особистий контроль.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.