Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Говорили і про майнові паї, і про мову…

Відбувся черговий комплексний виїзд голови районної державної адміністрації В.М.Бєлого. Цього разу він разом з представниками окремих служб та організацій району відвідав Червону Ниву. Приїхав на зустріч з громадою і депутат Харківської обласної ради О.В.Усенко.

Розпочалася зустріч з доповіді сільського голови Г.М.Куриленко, яка, власне, виявилася вичерпною. Ганна Миколаївна поінформувала про хід виконання доручень, що були поставлені перед сільською радою минулого разу, та ті проблеми, які є актуальними для червононивців зараз. А це, перш за все, питання майнових та земельних паїв, благоустрою території біля місцевої водонапірної вежі, ремонт даху школи.

Питань до влади у громади не було, цікавилися лише новим законом про мови. В.М.Бєлий та О.В.Усенко намагалися пояснити тонкощі законодавчого нововведення, акцентувавши, що, згідно зі статтею 6 Закону України «Про засади державної мовної політики», державною мовою України є українська мова.

- Відсутність питань свідчить про згуртованість села, дружність і співпрацю громади у вирішенні проблем, - зауважив голова райдержадміністрації.

По закінченні зустрічі В.М.Бєлий провів особистий прийом громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.