Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


В.Бєлий: «Треба дбати, передусім, про інтереси громади»

Нещодавно пройшла друга у цьому році зустріч голови Богодухівської райдержадміністрації з гутянською громадою. Разом з ним, як завжди, були і    відповідальні працівники РДА та служб району.

- Я буду приїжджати до вас до тих пір, поки у вас не буде питань до влади, - ще на початку зустрічі зауважив Володимир Миколайович. Причому одразу підкреслив, що ще на першій зустрічі питання громади було поділено на три складові: ті, що потребують вирішення на місцевому, районному і вищому рівнях. Тому проблеми, які у компетенції очільника територіальної громади, саме він і має розв’язувати, а не перекладати це на плечі інших. Освітлення, вивіз ТПВ, забезпечення водою населення – це одні з найважливіших щоденних завдань селищного голови. А якщо говорити про те, що на завершення робіт з освітлення центральних вулиць Гут не вистачає 1,5 тис.грн чи на спилення аварійних дерев немає у селищному бюджеті 600 грн тощо – і в той  же час виплачувати премії – то  про який розвиток громади може бути мова? За підрахунками, для вирішення нагальних поточних питань сьогодні необхідно 2400 грн, і очільник громади  району  пообіцяв вирішити ці матеріальні питання  негайно, адже «громада не повинна страждати».

- Треба дбати, передусім, про громаду, яка чекає позитивних змін у життєдіяльності, - зауважив голова РДА. З часу минулих відвідин громади, було відзначено, завдяки втручанню особисто керівника району було нарешті зрушено з місця важливі питання: будівництво підвідного газопроводу до Першотравневого і капітальний ремонт Гутянської АСМ: з державного бюджету на ці об’єкти виділено 1млн 347 тис. грн і 140 тис.грн відповідно, роботи уже розпочато. У найближчих планах – вирішити питання  із заміною покрівлі Гутянської школи.

Серед того, що зроблено, селищний голова назвав проведення відповідних робіт з освітлення, вивозу ТПВ, ремонт130 м водогону тощо. Також було переведено Первухінську бібліотеку у місцевий опалюваний ФАП, лишилися виконати поточні ремонтні роботи. Вирішено питання із підвезенням дошкільнят шкільним автобусом до Гутянського ДНЗ.

Серед питань, що хвилюють громаду, прозвучали, зокрема, такі: проблеми з відсутністю ринку в Гутах, необхідність ремонту у сільському БК, проблеми з водозабезпеченням, необхідність ремонту доріг, відсутність місць для дітей у Первухінському ДНЗ тощо.

Всі питання  голова РДА взяв під особистий контроль.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.