Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Богодухівський район -пілотний у проекті ОБСЄ

В Харківській області розпочато реалізацію I етапу проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні (серпень 2012 р. – лютий 2013 р.)

Реалізацію першого етапу проекту було розпочато саме у Богодухівському районі. Минулого четверга, 2 серпня, у читальній залі ЦРБ відбулося засідання «круглого столу» за участі представників районних органів, служб, установ та організацій, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Богодухівському районі. А також - представника ХОДА Ольги Володимирівни Білецької, керівника проекту ОБСЄ у Харківській області та Наталії Андріївни Сухорукової, головного спеціаліста Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА.

Мета цього заходу - обговорення ролі державних установ в наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Україні…

Під час «круглого столу» було обговорено Закон України «Про протидію торгівлі людьми», державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року, а також Постанову Кабінету Міністрів України «Порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Розглянули планування роботи з поширення Національного механізму взаємодії в Богодухівському районі.

У подальшому будуть проведені тренінги за участі представників районних органів, служб, установ та організацій, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.