Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Наболіле питання - газифікація сіл

23 липня голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий вдруге відвідав Івано-Шийчинську громаду. Разом з головою РДА працювала робоча група – керівники установ та організацій.

Традиційно розпочалася зустріч зі звіту сільського голови В.А.Суботи про зроблене за ці кілька місяців. Продовжилася – питаннями івано-шийчинців спочатку до сільського голови, а потім - голови РДА. Що найбільше хвилює сільчан? Все такими ж актуальними залишаються питання освітлення населених пунктів, напруга електроенергії, завезення скрапленого балонного газу, спиляння дерев. Багатьох цікавило питання використання водних ресурсів – чи мають право жителі сіл купатися та ловити рибу у ставку, відданому в оренду. Як наголосив В.М.Бєлий, заборони для купання ні для кого немає. Це ж стосується і ловлі риби – рибалити можна, але  існує норма вилову - на один гачок можна піймати відповідну кількість окремих видів риби.

Одним із основних, що і не дивно, на зустрічі було питання газифікації населених пунктів ради. Адже сільська рада уже декілька разів виготовляла відповідну проектно-кошторисну документацію. Втім, далі справа не вирішувалася.

- Останній проект підведення газу до сіл буде втілено в життя, - зауважив голова райдержадміністрації. – Бо уже змарновано багато часу та можливостей.

Що ж стосується технічної документації, то у жителів сіл виникали питання і щодо цього. Людей цікавило, де і як правильно оформляти документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно, як приватизувати земельні ділянки. В.М.Бєлий акцентував увагу на тому, що відсутність відповідних документів у найближчому майбутньому уповільнить процес газифікації домоволодінь. Тож не варто зараз втрачати час, якщо його можна використати раціонально.

Запитували очільника району і про будівництво сільської церкви. На що Володимир Миколайович відповів:

- Збудувати храм у селі - ініціатива громади. Тож і відповідальність за її зведення мають брати ініціатори та сільський голова. Ми можемо лише допомогти, але ніяк не змушувати когось і щось для цього робити.

Проблемні питання та зауваження були викладені голові села для подальшого їх усунення. Голова районної державної адміністрації взяв під особистий контроль хід виконання доручень. По закінченні загальної зустрічі В.М.Бєлий провів особистий прийом громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.