Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Завдання – закріпити позитивні тенденції

Про підсумки соціально-економічного розвитку Богодухівщини доповів перший заступник голови районної державної адміністрації О.І.Кириченко.

За І півріччя 2012 року промисловими підприємствами району реалізовано товарів, робіт і послуг на суму 81,8 млн. грн., що на 22% більше, ніж за відповідний період минулого року. На 10 млн.грн. зросли у поточному році обсяги реалізації ТОВ «Богодухівський молзавод», ПАТ «Первухінський цукрозавод» на 10%, ДП «Гутянське лісове господарство» на 18 % та  КП «Богодухіввода» - на 9%. ВАТ «Первухінський цукрозавод» продовжує заключення угод на поставку сировини з господарствами районів Харківської області та окремими господарствами  сусідніх  областей. Станом на 20 серпня 2012 року законтрактовано угод на поставку 120 тис. тонн цукрових буряків, у тому числі на 4 тис. тонн з 2 господарствами району (СФГ «Гапонцева В.Б.» та ТОВ АФ «Петропавлівське»), яким надавався кредит. Планується укласти договори з ТОВ «Трайгон Фармінг Харків», ТОВ СП «Родіна»  та СФГ «Промінь».

У порівнянні з початком року загальне утримуване поголів’я ВРХ зменшилось на 258 голів (7%), із них дійна череда - на 104 голови (6%). Скорочення поголів’я відбулося на ТОВ “Богодухівська ферма” та СФГ “Промінь”. У той же час ТОВ СП “Родіна” модернізувало систему доїння.

Поголів’я свиней у поточному році збільшилося на 507 голів, або 21%. Значний ріст показників свинарської галузі забезпечило ФГ “Шубське”.

За сприяння райдержадміністрації відкрито приміський автобусний маршрут Богодухів – Лозова, відновлено заїзд автобусу в с.Іванівка на приміському маршруті Богодухів - Корбині Івани, введені щоденні рейси у вечірній час на приміському поїзді сполученням Смородино-Люботин.

Протягом І півріччя поточного року встановлено 81 основний телефонний апарат, із них по місту - 62, в сільській місцевості – 19, особам пільгових категорій - 5. Станом на 1липня у районі та м. Богодухові до мережі Інтернет підключено 1936 клієнтів.

У І півріччі 8 безробітних відкрили власну справу за рахунок надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності в сумі 71,3 тис. грн. Послугами служби зайнятості скористалось 1342 особи, з яких працевлаштовано 734, або 55%. 

Завершуються поточні ремонти в закладах освіти ра-йону. За рахунок коштів НАК «Нафтогаз України» планується проведення ремонтних робіт у 3 загальноосвітніх закладах району, 2 дошкільних навчальних закладах та в центрі дитячої та юнацької творчості на суму 1,2 млн.грн., на які була виготовлена проектно-кошторисна документація. Збережено мережу фізкультурних закладів району.

Для покращення фізкультурно-оздоровчої роботи додатково введено 7 посад інструкторів по спорту в сільській місцевості.

Головне завдання на поточний рік – закріпити позитивні тенденції, вирішити проблемні питання  в економіці, соціальній сфері, забезпечити фінансову стабільність в усіх галузях господарства району.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.