Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Освітлення, дороги, вивіз сміття… - це все у компетенції голови місцевої ради

Минулого тижня голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий відвідав с. Степне, поспілкувався з сільчанами на тему: що зроблено і що ще треба зробити після перших відвідин ради у квітні цього року. Як завжди, разом з ним на зустріч приїхали керівники відповідних структур і підрозділів.

Інколи від читачів, земляків можна почути закиди на кшталт: «Бєлий приїхав, наобіцяв, побачимо – чи зробить» . Тож під час зустрічі очільник району наголосив іще раз:

- Я буду приїжджати до кожної сільської ради до тих пір, поки у жителів не буде питань до влади. Адже це і є першочергове завдання влади усіх рівнів – вирішувати наболілі питання громадян.  Як голова районної державної адміністрації, буду надавати допомогу головам місцевих рад у вирішенні питань, але  виконувати свою роботу вони мають самі. Звичайно, з допомогою депутатів, членів виконкому, громади…Прямий обов’язок сільських і селищних голів  – виконувати завдання виборців, які їх обрали. Освітлення, дороги, вивіз сміття, забезпечення водою, благоустрій населених пунктів тощо – це все у компетенції голови ради. І саме голова має  повсякчас дбати про свою громаду.

Степнянський сільський голова В.Д.Огер, звітуючи про зроблене, зауважила, що, відповідно до доручення голови РДА, за цей період (з квітня –прим.авт.) було здійснено ремонт водонапірної башти, заміну глибинного насоса. Наразі усі колонки в селі працюють, здійснюється безперебійне водопостачання. Щоправда, як зауважила Валентина Дмитрівна, санітарно-епідеміологічне обстеження шахтного колодязя загального користування показало невідповідність води вимогам за вмістом нітратів, є відповідний припис райСЕС. Здійснити капітальний ремонт сільської водомережі, якій уже більше ніж півстоліття, неможливо через відсутність коштів у сільській раді. В той же час сільський голова повідомила, що у найближчих планах ради - відремонтувати водонапірну вежу, яка перебуває в аварійному стані.

Проводяться роботи щодо освітлення центральної вулиці села, йде виготовлення проектно-кошторисної документації. У цьому питанні голова райдержадміністрації закликав поквапитися, поставив перед місцевою владою завдання: у вересні у центрі Степного має бути світло.

Обговорили також і питання пересувного поштового відділення, і перспективи гази-фікації села…

Питання, які хвилювали сільчан, стосувалися передусім незадовільної роботи проводового радіо, проблем з ТОВ «Богодухівсількомсервіс» (оплата послуг, боротьба з боржниками тощо), ремонту доріг, забезпечення скрапленим балонним газом…

Голова РДА В.М.Бєлий взяв усі питання на особистий контроль. Крім того, Володимир Миколайович поспілкувався з сільчанами на тему дотації для молодняка ВРХ. Наголосив, що в жодному разі не треба боятися – підтримкою з максимальним розміром компенсації за теля у 1000 грн.  необхідно обов’язково скористатися. Адже такий  крок уряду  -  один з перших на користь селян. Детально і доступно пояснив степнянам процедуру оформлення, ідентифікації тварин, розповів, які необхідні для цього документи тощо.

* * *

P.S. У цей же день було вирішено питання із внесенням змін до автобусного маршруту «Богодухів –Вінницькі Івани». Уже в п’ятницю, 20 липня, жодних проблем у сільчан  із заїздом  транспорту до Степного не було.

Як стало відомо редакції, наразі вирішені питання стосовно роботи радіомовлення та щодо завезення жителям Степного скрапленого балонного газу.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.