Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Пріоритетні напрямки діяльності РДА – на покращення соціально-економічного стану району

Минулого тижня у Богодухівській райдержадміністрації пройшла чергова апаратна нарада, на якій було розглянуто низку важливих питань.

На початку наради голова райдержадміністрації В.М.Бєлий і голова райради Д.К.Тризна вручили грамоти і привітали з професійним святом кращих бухгалтерів району – Л.О. Бондаренко (Сазоно-Баланівська сільрада), О.К.Ворожбит (Богодухівський колегіум №2), Т.В.Дереведмідь (централізована бухгалтерія Богодухівської міської ради), А.Д.Колмикова (Полково-Микитівська сільрада), Л.В.Пилипенко (відділ культури і туризму РДА), Т.Ю.Рагімову (редакція газети «Маяк»), Т.П.Ружинську (на фото) (Сухиниська сільрада).

На апаратній нараді голова Богодухівської РДА В.М.Бєлий представив своїх нових заступників – П.М.Гуріна і О.В.Юрченка.

Серед питань порядку денного в порядку контролю Степнянський сільський голова В.Д.Огер інформувала про хід виконання доручення голови РДА за результатами комплексного виїзду до сільської ради 19 квітня ц.р. Детальніше це питання буде висвітлено в наступному номері газети, оскільки 19 липня відбувся другий візит голови райдержадміністрації В.М.Бєлого до степнянської громади.

Сіннянський сільський голова Л.А.Білуха звітувала щодо виконання доходної і видаткової частини бюджету.

В.о начальника відділу освіти РДА  О.К.Михасюк  інформувала про хід підготовки закладів освіти району до нового навчального року. Прозвучало, що на сьогодні  готовність  складає  80 %.

Про хід реалізації Пріоритетних напрямів діяльності райдержадміністрації у 2012 році, затверджених розпорядженням голови РДА від 31 січня 2012 року№24  інформували керівник апарату РДА Л.М.Іванова і начальник управління економіки РДА І.П.Телешенко.

Пріоритетні напрями роботи районної державної адміністрації в 2012 році спрямовані на удосконалення управлінської діяльності райдержадміністрації та покращення соціально-економічного стану району.

Прозвучало, що будівництво підвідних газопроводів до с.Першотравневе (1345 тис.грн.), с.Таверівка (785 тис.грн.) та с. Дмитрівка (6118 тис.грн.) буде фінансуватися у поточному році за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України». Виготовлена проектно-кошторисна документація на магістральний газопровід м. Богодухів - с. Івано-Шийчино, буде виділено 11,5 млн.грн. на його будівництво.

Додатково, за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України», буде профінансовано ремонт 18 об’єктів соціальної сфери в сумі 2,5 млн.грн.

Розвиток комунальної інфраструктури передбачає: будівництво глибинної артезіанської свердловини на Північному водозаборі  (м. Богодухів); будівництво водопровідних мереж по вул. Катукова, вул. Охтирській, вул. Чкалова, вул. Пролетарській в м. Богодухові; реконструкцію насосної станції по вул. Катукова в м. Богодухові.

Всі названі об’єкти включені до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2012 рік і їх фінансування очікується за рахунок субвенцій з державного бюджету.

На проведення капітального ремонту комунальних автодоріг району передбачено фінансування в сумі 855,8 тис.грн., з яких фактично надійшло 389,4 тис.грн. Використання коштів розпочнеться після затвердження обласною держадміністрацією узагальненого Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

За рахунок коштів обласного бюджету придбано для потреб району кабінет флюорографічний рухомий (1249,5 тис.грн.) та комплекс рентгенологічний діагностичний «Медикс» (2099,7 тис.грн.).

В аграрному секторі за І півріччя поточного року придбано сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного і іноземного виробництва на суму близько 11млн.грн.

Разом з тим, існує низка невирішених питань. Зокрема, не включено до програм для фінансування в 2012 році реконструкцію гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок по вул. Космічній, 1/1 в м. Богодухові, по якому виготовлена проектно-кошторисна документація і є висновок держбудекспертизи. Медичні заклади району не укомплектовані лікарями, в першу чергу сімейними. Не вдалося повністю ліквідувати борги з оплати праці, зросла недоїмка до Пенсійного фонду України. У сільгосппідприємствах району у порівнянні з початком року поголів’я великої рогатої худоби скорочено на 7%, в тому числі корів – на 6%.

Підбиваючи підсумки вищевикладеного, було зазначено, що основними завданнями до кінця поточного року є: в повному обсязі освоєння коштів, які надійдуть в район на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів соціально-гуманітарного призначення, комунальних автодоріг району та об’єктів газопостачання; забезпечення  організованого збору врожаю 2012 року; вирішення вищеназваних проблем.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.