Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Вода і земля – найболючіші питання

Нещодавно пройшла чергова зустріч голови райдержадміністрації В.М.Бєлого з Кленівською громадою.

Сільський голова звітував про виконання завдань, які були поставлені перед сільрадою на зустрічі з жителями сіл у лютому. В ході доповіді до О.І.Ярошенка у сільчан виникали питання. Хвилювали їх найбільше ціни на воду та земельні проблеми – як виділення в натурі молодим сім’ям, так і щодо оформлення документації на неї, розпаювання сінокосів.

В.М.Бєлий критикував невиконання сільським головою тих завдань, що мали б бути першочерговими, а саме: вирішення питань з нерухомим  майном, що знаходиться на території сільради, відкриття дитячих майданчиків у Таверівці та Володарівці, благоустрій, проблема з ліквідацією несанкціонованих звалищ, водопостачанням, відсутністю освітлення та ін.

Наболілими для жителів кленівської громади, крім вищеназваних, виявилися найрізноманітніші питання, з якими вони зверталися до голови райдержадміністрації: завезення балонного газу, стан доріг, графік руху автобусу, проблеми з електрикою, велика кількість лисиць, які завдають збитків господарям. Не оминули увагою кленівці, як і жителі багатьох сіл району,  проблему мовлення радіо. Тож «проблемний спектр» був широким.

Усі питання голова РДА взяв на жорсткий контроль.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.