Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Зустріч в Ульянівці: проблеми треба вирішувати

Нещодавно відбулася чергова зустріч голови РДА В.М.Бєлого з активом громади Ульянівської сільської ради. На ній були присутні також представники різних служб та управлінь.

Розпочав зустріч В.М.Бєлий різкою критикою невиконання очільником села поставлених перед ним минулого разу задач:

- Проблема вивозу сміття, водопостачання, освітлення вулиць, ремонту сільського будинку культури – все, що хвилює громаду, що потрібно людям для повсякденності, - залишається на тій стадії вирішення, яка була декілька місяців тому. Так не повинно бути, - зазначив голова адміністрації.

Хвилювало людей питання землі та виготовлення документації на неї, розібраного будинку-інтернату, руїни якого знаходиться біля школи – хто саме має підтримувати правила благоустрою на цій території. Незадовільний стан дерев’яних опор, телефонний зв’язок та мовлення радіо, ремонт даху Ульянівської школи, підвіз дітей з Мар’їного, якість води у колодязі с. Воскресенівка. Проблем у громади, які були винесені на обговорення, чимало…

- І всі вони мають бути вирішені, уникати відповідальності не треба. Треба працювати, адже звітувати перед людьми все одно доведеться, - наголосив Володимир Миколайович.

P.S. За власною інформацією, на сьогодні проблему з відновленням роботи радіоточки жительки Г. вирішено. Щодо інших проблем  голова райдержадміністрації підписав доручення, установив строки їхнього виконання та відповідальних.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.