Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З увагою і турботою про підростаюче покоління

Минулий тиждень знову відзначився приємними сюрпризами для шкіл Богодухівщини. Цими приємностями порадував освітян наш земляк – народний депутат України III – IV скликань О.М.Біловол. Цього разу Олександр Миколайович разом з головою Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлим зустрівся з педагогами, батьками, громадськістю у Шарівській, Гутянській, Кручанській, Павлівській, Полковомикитівській школах. Були на зустрічах і місцеві очільники громад, депутати.

Сказати, що ці зустрічі були насиченими і емоційними то нічого не сказати. Адже школи отримали сучасну комп’ютерну техніку, музичну апаратуру та ін. Олександр Миколайович сприяв вирішенню тих освітянських питань, які накопичувалися не один рік і потребували чималих капітало-вкладень. Тож можна собі уявити, якою радістю і подякою світилися обличчя вчителів, батьків, учнів від таких добрих справ земляка.

Чого тільки варте отримане школами необхідне функціональне обладнання – мультимедійний екран. Адже сьогодення вимагає від навчально-виховного процесу сучасного підходу, тож такий крок вперед з боку благодійника, без сумніву, є важливим для розвитку освіти Богодухівщини.

Директори шкіл дякували Олександру Миколайовичу за сприяння у вирішенні питань, які мають велике значення для поліпшення якості навчання учнів. У свою чергу, О.М.Біловол, вітаючи з закінченням навчального року, висловив подяку педагогам за їхню благородну працю і запевнив, що найкраща освіта – це наша, вітчизняна. А ще він разом з очільником району В.М.Бєлим наголосили, що жодна школа, жоден дитсадок чи медичний заклад на Богодухівщині найближчим часом не будуть закриті.

- Це наша принципова позиція. Ми будемо лише відкривати нові заклади.  Так  уже останнім часом на Богодухівщині було відкрито три дошкільних навчальних заклади,- зокрема, зауважив О.М. Біловол.

На зустрічах у сільських школах жителі піднімали багато важливих для них питань на різні теми. Громади хвилюють і проблеми з водою, і  низька закупівельна ціна на молоко, і незадовільний стан доріг, і будівництво церкви... Звичайно, всі проблеми земляків неможливо навіть перелічити, бо в кожного вони свої, індивідуальні. Але було у всіх спільне – бажання поліпшити матеріально-технічний стан своїх навчальних закладів, кожен з яких, між усім, потребує капітального ремонту.

До речі, саме цього дня було вирішено ще одне важливе питання: намічено обстеження жінок спеціалістами Українського медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України у цих  населених пунктах. Директор центру В.А.Пітько вкотре наголосив, що обстеження і лікування у цьому державному медичному закладі - безкоштовне.

Деякі питання жителів були одразу вирішені під час зустрічі, деякі взяли під свій особистий контроль керівник району і О.М.Біловол. Причому Олександр Миколайович під час спілкування пообіцяв вирішити низку порушених  питань, які йому під силу. І наша газета обов’язково розповість про нові добрі справи земляка.

Тож дуже добре, що у нас є такі земляки, які роблять добрі справи для нас. Адже чим більше буде небайдужих до дитячих проблем дорослих людей, тим світлішим буде наше майбутнє. А воно, як і майбутнє усієї держави, в руках підростаючого молодого покоління.

 

Під час зустрічі у Шарівській школі з громадою. Зліва направо: директор Шарівської ЗОШ I- III ст. Л.Є.Бабак, голова Богодухівської РДА В.М.Бєлий, селищний голова М.О.Носова, народний депутат України III- IV скликань О.М.Біловол.

Під час зустрічі у Кручанській ЗОШ I-II ст.

Зустріч у Павлівській ЗОШ I-II ст.

Зустріч у Полковомикитівській ЗОШ I- III ст. 

фотофакт

Учні Гутянської школи – дев’ятикласник Михайло Надич і восьмикласник Олександр Любчич - безмежно зраділи, дізнавшись про те, що у їхній школі завдяки О.М.Біловолу з’явився сучасний мультимедійний екран.

- Це дуже добре, що тепер і в нашій школі, як і у великих міських, буде таке сучасне обладнання. І для всіх нас це буде своєрідним стимулом до навчання. Тож  велика вдячність Олександру Миколайовичу за турботу про нас, - зокрема, сказали хлопці.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.