Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Ініціатива і співпраця дають результат

23 квітня 2012 року голова Богодухівської райдержадміністрації здійснив комплексний виїзд до Сазоно-Баланівської сільської ради.


Варто відзначити, що  знайомство очільника району з громадами майже на завершальному етапі: лишилось всього кілька рад, які В.М.Бєлий відвідає найближчим часом. Власне, найголовніша мета таких поїздок – і про це на кожній зустрічі наголошує голова РДА – ознайомлювальна. «Чим більше я дізнаюся про вас і ваші проблеми, тим легше буде нам співпрацювати і вирішувати питання», - щоразу наголошує Володимир Миколайович. І, треба сказати, жителі щиро діляться наболілим, сподіваючись на районну владу як останню інстанцію у розв’язанні того, що турбує.

 

У сазоно-баланівської громади було багато питань: і стосовно відсутності вуличного освітлення, і перспектив газифікації с. Вертіївка, і можливості відновлення автобусного маршруту до Ріпок і Вертіївки. До речі, останнє село мало останній тиждень і проблеми з підвезенням дітей до школи через несправність шкільного автобусу. Щоправда, заступник  начальника відділу освіти Богодухівської РДА О.К.Михасюк запевнила, що проблему вже вирішено. Непокоять жителів ради і проблеми з вивезенням ТПВ і утилізацією нечистот. Мріють вони також про те, щоб хоча б в одному селі, приміром, Горького, працював дитсадок, адже тільки у цьому селі потенційних майбутніх відвідувачів ДНЗ більше тридцяти. Відкритим  питанням є також те, що вже не один рік кілька десятків жителів ради не можуть отримати державні акти на землю… Всіх питань, звичайно, не перелічити. Поспілкувалися з громадою і на тему трагедії, яка сталася цього дня у селі. Місцевий житель спалив власну хату і утік, а його дружина і четверо дітей лишилися без даху над головою. Поки що жінка з дітьми живе у сусідів, але найближчим часом місцева влада має вирішити питання із забезпечення житлом. Це питання взяв на особистий контроль очільник району.

 

Найголовніше і найболючіше питання для громади (судячи з реакції жителів) – і  це було передбачуваним –  питання водозабезпечення. Точніше, водонезабезпечення. Знову, як і у Степному, шквал емоцій щодо частої відсутності води, високих тарифів, жахливого стану колонок тощо. І знову – на адресу ТОВ «Богодухівсількомсервіс». Керівник підприємства В.Г.Роговий як аргумент на захист говорив про несанкціонований відбір води жителями, зокрема, на полив городів, високі ціни на паливно-мастильні матеріали і електроенергію. А тариф, зауважив, є економічно обґрунтованим і підтвердженим у Антимонопольному комітеті. Василь Григорович заявив і про те, що сьогодні підприємство перебуває у такому фінансовому стані, що навіть немає за що придбати гуму на автомобіль. Не говорячи вже про борги по зарплаті та фондами.

 

Власне, питання води було дуже ємним. Мова йшла також про те, що у Сазоно-Баланівці якість води незадовільна – і це підтверджують відповідні служби. На думку депутата районної ради Ю.Г.Германа, питання можна було б вирішити, побудувавши артезіанську свердловину. Але ж де взяти такі кошти?

 

У Ріпках взагалі по селу немає води. Ціна цього питання  – 70 тис.грн. Тому голова Сазоно-Баланівської сільської ради Є.Л.Малайдакова звернулася до керівників підприємств, організацій, фермерів, приватних підприємців з тим, щоб вони допомогли матеріально у вирішенні наболілої для жителів проблеми.

 

Євгенія Лігорівна, звітуючи перед громадою, назвала багато добрих справ, зроблених спільними зусиллями усіх небайдужих. Це, зокрема, капітальний ремонт пам’ятника у Сазоно-Баланівці, частковий ремонт доріг у населених пунктах, встановлення дитячих майданчиків у с.Горького і с. Сазоно-Баланівка, ремонт автобусної зупинки у с. Вертіївка та ін. На сьогодні вже придбано і встановлено у Горького 8 контейнерів для сміття. Планів теж у сільської очільниці багато: переобладнати Горьківський  СК під ДНЗ, а приміщення старої Сазоно-Баланівської школи - під музей і пошту; продовжувати роботи по газифікації с.Ріпки і с. Вертіївка;  сприяти якнайшвидшому вирішенню питання з водозабезпеченням Ріпок та ін.

- Давайте будемо дбайливими господарями свого села! – закликала Є.Л.Малайдакова земляків і підкреслила, що тільки спільними зусиллями громади можна вирішити  важливі питання.

 

Добрі слова на адресу сільського голови від імені громади висловили директори місцевих шкіл – Горьківської  ЗОШ  I – II ст. ( Н.О. Церковна) і Сазоно-Баланівської I -  II ст. (Ж.М. Карпенко), наголосивши, що такого  ініціативного голови у громади ще  не було. З їхніми словами погодився і керівник району. Він закликав громаду підтримувати ідеї Євгенії Лігорівни і допомагати разом втілювати їх у життя.

 

Голова РДА спілкувався з громадою, відповідав на питання, низку запитань взяв на контроль. Наголосив, що найголовніше завдання місцевої влади на найближчу перспективу – закінчити благоустрій населених пунктів, у тому числі організувати вивезення ТПВ, а також здійснити вуличне освітлення та ін. І питання водозабезпечення, і питання газифікації – під особливим контролем голови РДА.

 

Можна зробити однозначний висновок: якщо спільно уболівати за громадські інтереси, виявляти ініціативу, співпрацювати з установами, організаціями, господарствами - позитивні результати будуть неодмінно.

 

 

Ініціатива і співпраця дають результат

 

Ініціатива і співпраця дають результат

 

Ініціатива і співпраця дають результат

 

Ініціатива і співпраця дають результат

 

Ініціатива і співпраця дають результат

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.