Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


«Горе-сервіс» у Степному

Такого обурення і такого шквалу негативних емоцій, які довелося побачити і відчути на зустрічі зі степнянською громадою, не було, напевно, на жодному комплексному виїзді.


І хоча головний «винуватець»  цього негативу – директор ТОВ «Богодухівсількомсервіс» В.Г.Роговий -через стан здоров’я не зміг бути присутнім на сходці, все ж жителі не могли стриматися, давали волю емоціям. Та воно й зрозуміло, адже постійні перебої з водою, її недостача, незадовільна якість нікого не можуть лишити байдужим. А якщо мова йде про систематичні перебої - то й поготів. Останні кілька місяців степняни  страждають через те, що, як кажуть, у півсела вода хоч якась є, а у півсела – ніякої. «Скільки можна терпіти таке ставлення з боку підприємства?», «Обіцяли нам «золоті гори», коли брали в оренду наші водогони, а натомість у нас з’явилися самі проблеми», «А які тарифи на воду!», «Це не сервіс, а горе-сервіс», - звучало на зустрічі.

 

Дискусія сільчан переросла у своєрідний план дій: треба радикально щось змінювати, інакше проблеми лише накопичуватимуться. Голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, уважно вислухавши кожного, хто висловлював свої думки з цього приводу, підвів своєрідний  підсумок розмови:

- «Рецепт» виходу з цієї ситуації один, і обрати свій шлях можете ви самі. Або ви вирішуєте, з яким комунальним підприємством вам співпрацювати і йти на його умови, як у даному випадку. Або ви створюєте, як, приміром, у Максимівці і Крисиному, відповідне об’єднання, і самі, громадою, займетеся водозабезпеченням села.

 

Степняни порушували також питання стосовно газифікації села, автобусного сполучення, проблем з підвезенням балонного газу, незручностями через ліквідацію у селі відділення поштового зв’язку і створення натомість пересувного відділення.

 

Хвилюють земляків і відсутність вуличного освітлення, жахливий стан доріг тощо. 

 

На низку питань очільник району відповів одразу, деякі взяв під  особистий контроль.

 

Підказав голова і те, як вирішити питання з руїнами: для тих, хто розбирає приміщення, треба визначити термін приведення відповідної території у належний стан. Якщо цього не відбудеться і буде офіційно зафіксовано порушення Правил благоустрою населеного пункту – притягнути винних осіб до відповідальності, стягнути штраф.

 

Місцевій владі голова райдержадміністрації дав завдання: до кінця травня у селі має загорітися вуличне освітлення та забезпечено вивезення ТПВ.

 

Сільський голова В.Д.Огер повідомила, що планів стосовно поліпшення життєдіяльності громади чимало, головне, аби вистачило можливостей і сил втілити їх в життя. Це, зокрема, встановлення дитячого майданчика і впорядкування кладовища, ремонт доріг, вивезення ТПВ, ліквідація звалища у центрі села, яке лишилося від розібраних гуртожитків, вуличне освітлення…

 

Непокоїть також сільчан і питання плати за паталого-анатомічний розтин. Заступник головного лікаря О.В.Сизоненко детально інформувала з цього питання. А для всіх читачів хочеться наголосити: розтин здійснюється безкоштовно. В одному з найближчих номерів газети  ми розповімо знову про цю проблему. І просимо повідомляти до редакції факти, коли вам доводилося платити.

 

Назвала Валентина Дмитрівна і постійних помічників громади – ТОВ АПК «Спектр» і СФГ «Поліна». Серед благодійників голова назвала і депутата обласної ради О.В.Усенка, який теж був присутній на цій зустрічі. Минулого року Олег Вікторович подарував музичну апаратуру для проведення у селі концертів, дискотек. Тож громада йому щиро вдячна.

 

Виступаючи перед степнянами, О.В.Усенко,зокрема, зауважив: «Час слів пройшов…», акцентувавши увагу на тому, що сьогодні влада намагається бути оперативною і ефективно вирішувати наболілі проблеми.

- Наступного разу приїду до вас тоді, коли  хоча б на центральній вулиці  Степного загориться  світло, - зауважив Олег Вікторович.

 

«Горе-сервіс» у Степному

 

«Горе-сервіс» у Степному

 

«Горе-сервіс» у Степному

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.