Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Раціональне використання бюджету – запорука успіху

Уже не один рік жителів Забродівської сільської ради турбує питання автобусного сполучення, зокрема, і маршрут через греблю. Не раз цю тему ми піднімали і на сторінках газети.

Тому невипадково на черговому комплексному виїзді голови РДА до забродівської громади це питання було одним із найважливіших.

Було зазначено, що ця проблема постійно на контролі районної влади. Але поки що відповідна комісія, зокрема, служба ДАІ, не дає дозволу на відкриття по цій дорозі маршруту. «Але ми будемо й надалі боротися за позитивний результат, - наголосив голова райдержадміністрації В.М.Бєлий. – Будемо намагатися привести стан дороги відповідно до технічних стандартів. А сьогодні головне завдання місцевої влади – здійснити вуличне освітлення населених пунктів. Якщо немає фінансової можливості відремонтувати дороги – треба хоча б дати можливість пішоходам і водіям бачити у темну пору доби свій шлях».

Справді, ремонт, а тим паче будівництво доріг – досить вартісні. Про це підкреслив  і начальник філії «Богодухівський райавтодор» В.Г.Корзаченко. Надія – лише на кошти державного бюджету. І, будемо сподіватися, це питання буде потроху зрушуватися з «мертвої точки». А поки що доводиться власними силами «латати» проблему: здійснювати ямковий ремонт, грейдерування… Так, принаймні, зауважив Забродівський сільський голова В.Л.Надолинний, звітуючи  перед громадою. Серед зробленого за поточний період Володимир Леонідович назвав і ремонт Лозівського клубу (зокрема, заміна вікон на пластикові), і придбання для молоді музапаратури та ін. Щоправда, на думку сільського очільника ,питання дозвілля молоді – одне з найсерйозніших на сьогодні. «Що ми бачимо? – розмірковує голова. – Молодь приходить на дискотеки об 11-й вечора, їхня поведінка не досить пристойна. Так звані танці тривають чи не до ранку. На мою думку, треба це питання якось вирішувати, приміром, ввести обмеження щодо часу перебування на дискотеці». Тут же дехто з місцевих жителів висловив незгоду з такою позицією. Мовляв, це наші діти, треба їх правильно виховувати, а обмеження такого роду – це порушення прав людини…

А, взагалі, питань у забродівської громади було чимало: про незадовільну роботу радіо і про низьку напругу електромережі у с.Воскобійники; про проблеми з несанкціонованими звалищами; про розпаювання сінокосів і пасовищ тощо.

Голова РДА В.Бєлий дав вичерпні відповіді на ті питання, що хвилюють громаду. На низку запитань жителям надійде відповідь після детального вивчення проблеми. Кожне питання взято на контроль, видано відповідні доручення.

- Можу з повною впевненістю заявити, що 80 відсотків проблем громад може і має вирішувати влада на місцях, - зауважив Володимир  Миколайович. - Не говорю про ті питання, які під силу розв’язати виключно на державному рівні –дороги, газифікація… Мова йде про ті поточні завдання, вирішення яких дасть змогу поліпшити життя земляків. Наведу один приклад. Проаналізувавши бюджет вашої сільської ради, ми побачили резерв приблизно у 35 тис.грн. Іншими словами, якщо місцева влада наведе лад у заключенні, перезаключенні договорів оренди ставків, землі, у тому числі і під госпдворами, то ці кошти поповнили сільський бюджет, і їх можна було б спрямувати на встановлення тих же дитячих майданчиків, організації вивезення ТПВ, здійснення вуличного освітлення та ін. І так майже по кожній місцевій раді. Правильне раціональне використання коштів місцевого бюджету – запорука успіху.

Традиційно, голова райдержадміністрації відвідав усі соціально значимі об’єкти на території ради.

Раціональне використання бюджету – запорука успіху
Раціональне використання бюджету – запорука успіху
Раціональне використання бюджету – запорука успіху
Раціональне використання бюджету – запорука успіху
Раціональне використання бюджету – запорука успіху

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.