Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Орієнтир - добробут громадян

12 квітня пройшов черговий комплексний виїзд голови Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлого до крисинської територіальної громади.

 

Ще перед зустріччю з жителями очільник району відвідав соціально значимі об’єкти сільської ради. Зокрема, побував у Максимівській ЗОШ I –II  ст., де директор закладу Т.А.   Іванова (фото 2, справа)  познайомила зі школою, класами, розповіла про проблеми. Найбільша з яких, звичайно, демографічна ситуація, що несе з собою і низьку наповнюваність класів. Сьогодні у школі навчається 45  учнів, у класах від трьох до восьми дітей. Звичайно, прикро, коли і педагогічний колектив на своєму місці, і школа має належний вигляд, а  дітей з кожним роком у сільських школах не стає більше. Є проблема і з котлом, який установили ще минулого року, але через його неповну укомплектованість опалювання школи ним не здійснювалося. З цим питанням голова пообіцяв детально розібратися і вжити заходів для введення котла в експлуатацію.

 

Відвідав В.М.Бєлий і Максимівський ФАП, поспілкувався з медпрацівниками. Максимівська бібліотека приємно порадувала тим, що, незважаючи на обмежене фінансування, завідувачка читальні І.Ю. Печаткіна постійно організовує виставки, сама бібліотека оформлена у народному стилі. І якраз під час наших відвідин у бібліотеці діяла низка виставок, зокрема, присвячені Дню космонавтики, минулому і сьогодення села, Євро-2012 та ін. 

 

Зустріч у Максимівському сільському клубі виявилася чисельною, у жителів було багато запитань і загальних, і особистих.

 

Крисинський сільський голова В.А.Шаров звітував про свою роботу за минулий рік, розповів про плани на майбутнє. Зокрема, прозвучало, що завдяки спільним  зусиллям і обласної, і районної, і місцевої влади у Крисиному було відкрито дитячий садок. І хоч бюджет сільради дотаційний, усі кошти від його перевиконання йшли теж на будівництво ДНЗ. Багато зроблено і по освітленню вулиць у Максимівці і Крисиному, роботи продовжуватимуться і цього року. У планах – освітлення центральної  вулиці Новоселівки. Ремонтували колодязі, здійснювали ямковий ремонт дороги. Цього року планується відремонтувати частину дороги на х. Бабенки.

 

З водою, на подив, у  громади проблем майже немає. Можливо, через те, що самі жителі створили два ОСББ, які здійснюють у тому числі і водозабезпечення жителів Крисиного і Максимівки.

 

Як і у всіх населених пунктах, величезною проблемою лишається вивезення ТПВ. З метою вирішення цієї проблеми, зауважив сільський голова, найближчим часом сільрада закуповує 12 контейнерів.

 

Ведеться робота і по встановленню дитячих майданчиків, допомагають у цьому питанні і спонсори, зокрема, Юльївський нафтогазовий промисел.

 

Приємно було почути на сходці слова вдячності від громади сільському очільнику за ту роботу, що він постійно проводить для земляків. Сказати відверто, вкрай рідко можна почути  на сходках схвальні відгуки про роботу місцевого керманича.

 

Що стосується питань жителів, то вони були різними: стосовно Максимівської церкви, організації дискотек у Максимівському СК, ремонту і опалення сільського клубу тощо. І, звичайно, не обійшлося без земельних питань, на деякі одразу відповів перший заступник голови Богодухівської РДА О.І. Кириченко.

 

Виступаючи перед крисинською громадою, очільник району справедливо зауважив:

- Свого часу, та й зараз, Богодухівщину знає чи не весь колишній СРСР за двома об’єктами - славнозвісною військовою частиною у Богодухові і максимівською «Сільгосптехнікою», які «гриміли»  на весь Радянський Союз. І як же прикро і боляче  бачити, що їх уже немає. Відчуваєш якесь спустошення, що вже нічого не повернути назад. За останні 20 років ми  майже нічого не збудували, і навіть те, що лишилось з тих часів, не можемо зберегти. Але вам, жителі громади, пощастило хоча б у тому, що ваш  очільник – лідер, небайдужий до проблем, намагається їх вирішувати, бере участь у проектах... Звичайно, багато проблем у вас. І перший іспит перед головою – встановити контейнери для сміття і забезпечити вивіз ТПВ. Це має бути зроблено до літа.. 

 

Знайомлячись з громадою, Володимир Миколайович відзначив важливість відкриття ДНЗ  для громади і всього району. Повідомив і про те, що  незабаром з’являться дитсадки й у інших населених пунктах району.

- Орієнтир влади - добробут громадян, - наголосив В.М.Бєлий. – І  влада, передусім місцева, має повсякчас над цим працювати.

 

Орієнтир - добробут громадян

 

Орієнтир - добробут громадян

 

Орієнтир - добробут громадян

 

Орієнтир - добробут громадян

 

Орієнтир - добробут громадян

 

Орієнтир - добробут громадян

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.