Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Запитували-відповідаємо

Запитували-відповідаємо

Нещодавно пройшла «пряма лінія» з державним реєстратором Богодухівської райдержадміністрації В. А. Хромєєвим. Тож друкуємо відповідь на поставлене запитання.

- Володимире Анатолійовичу, скажіть, будь ласка, які документи потрібні для заміни кодів виду економічної діяльності 2005 року (КВЕД-2005) на коди виду економічної діяльності 2010 року (КВЕД-2010)?

-Відповідно до Наказу Держспоживстандарту України 11.10.2010 N 457 з 1 січня 2012 року введено в дію нові коди виду економічної діяльності 2010 року (далі КВЕД-2010).

Протягом 2012 року юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми, та фізичні особи-підприємці повинні у державного реєстратора, за місцем реєстрації, замінити КВЕД-2005 на КВЕД-2010.

Для заміни кодів виду економічної діяльності юридичні особи подають реєстраційну картку форма №4, яка повинна бути засвідчена підписом керівника та печаткою юридичної особи. Якщо картка подаються особою, яка згідно з відомостями, внесеними до Єдиного державного реєстру, має право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт. Якщо подається іншим представником юридичної особи, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт та надається документ або нотаріально засвідчена копія документа, що засвідчує повноваження представника.

Фізичні особи-підприємці подають реєстраційну картку форма №11. Для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця уповноважена особа  повинна пред’явити свій паспорт та документ, що засвідчує її повноваження.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.