Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Капітошка» в селі Крисине стало справжньою подією не лише для жителів сільської ради, а й для всього району. Сьогодні дошкільна освіта є пріоритетною галуззю, і це справедливо. Адже від виховання молодшого покоління залежить і майбутнє держави.

 

У відкритті дошкільного навчального закладу взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Є. Савін, перший заступник голови Харківської обласної ради О.П. Олешко, начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Р.В. Шаповал, депутат Верховної Ради України III та IV скликань О.М. Біловол, голова районної державної адміністрації В.М. Бєлий, голова районної радиД.К. Тризна, мешканці села.

 

Звертаючись до  громади, Є.Є. Савін передав найщиріші слова вітань голови облдержадміністрації М.М. Добкіна. Зокрема, Євген Євгенович зазначив, що в Харківській області питанням розвитку дошкільної освіти приділяється значна увага. Так, протягом минулого року в області було відкрито 30 дитячих дошкільних закладів, і стільки ж планується відкрити в 2012-му. За його словами, у Харківській області ведуться роботи по відкриттю нових дитячих садків і окремих груп. Щоб зробити цю роботу максимально ефективною і швидкою, в регіоні розглядається питання про будівництво модульних приміщень для цих цілей.

 

Вітаючи всіх причетних до цієї важливої події, О.П. Олешко від імені всього депутатського корпусу Харківської обласної ради висловила велику вдячність за тісну і конструктивну співпрацю всіх гілок влади. Побажала процвітання селу, адже, там, де народжуються діти, є перспектива розвитку.

 

Голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий подякував голові обласної державної адміністрації М.М. Добкіну, заступникам голови облдержадміністрації Є.Є. Савіну, Ю.А. Сапронову за постійну підтримку і розуміння проблем району. Подякував депутатському корпусу обласної ради на чолі з С.І.Черновим за те, що підтримали рішення про виділення коштів на реконструкцію будівлі під дошкільний навчальний заклад і за те, що цього року до Програми соціально-економічного розвитку області включено 22 об’єкти району.  «Фінансування цих об’єктів допоможе вирішити багато проблем», - зокрема, зазначив Володимир Миколайович. В найближчих планах районної влади - відкриття ще низки дитячих садків.

 

Серед почесних гостей свята був і народний депутат України III та IV скликань  О.М. Біловол, який привітав сільчан з особливою подією в житті їх територіальної громади і в цілому району, адже такі заходи говорять про те, що Богодухівщина живе, росте і обновляється. В подарунок малечі Олександр Миколайович вручив завідувачу дитячого садочка  В.М. Дерегус  музичний центр.

 

З теплими словами вітань звернувся до громади голова районної ради Д.К.Тризна, який відзначив важливість такої події для всього району, висловив впевненість, що  спільними зусиллями усіх гілок влади, громад уже найближчим часом буде вирішено  ще більше проблем району.

 

Благословив дітей, батьків та працівників садочку настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о. Стефаній.

 

Відкриття дитсадка перетворилося у справжнє свято з піснями, віршами, танцями у виконанні юних самодіяльних артистів-школярів. Навіть наймолодші вихованці дитсадка порадували виступами.

 

Гості відвідали сам заклад, поспілкувалися з вихованцями, їхніми батьками, педагогами.

 

Сучасний заклад з ремонтом, новими меблями, безліччю іграшок зустрів дітлахів, які були безмежно цьому раді.

 

А свято продовжувалось… Крисинський сільський голова В.А. Шаров, який доклав чимало зусиль для того, щоб заклад було відкрито, дякував кожному, хто допомагав у цій благородній справі, вручив грамоти найактивнішим.

 

Від імені освітянської спільноти Богодухівщини до громади звернулися директор Крисинської ЗОШ I- III ст. З.Г. Харченко і завідувачка ДНЗ №5 м.Богодухів Л.Г. Нечай, які теж  сприяли якнайшвидшому відкриттю дошкільного закладу у Крисиному.

 

Дмитрівський сільський голова В.В. Волчков і Кленівський сільський голова О.І. Ярошенко щиро вітали свого колегу - Володимира Анатолійовича, всю крисинську громаду. Відзначили важливість цієї події для всього району і величезну роль сільського очільника. О.І.Ярошенко подарував закладу картину із зображенням ДНЗ  «Капітошка».

 

Без сумніву, для дітей і їхніх батьків відкриття дитсадка стало особливою подією. І це було видно з їхньої реакції під час відвідин садочка, який по праву і без перебільшення можна назвати найкращим і найсучаснішим у районі. Ліля Іванченко (фото 5), якій днями виповнюється чотири роки, не стримувала своїх радісних емоцій, тримаючи в руках величезного зайчика.

- Тут дуже добре, тепло і красиво. Я  хочу теж сюди ходити, - зробила свій висновок дівчинка.

Тож хай вам  щастить, дітлахи!

 

Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

 

Під час урочистостей. Зліва направо: В. Шаров, В. Дерегус, Р. Шаповал, О. Олешко, Є. Савін, О. Біловол, В. Бєлий, Д. Тризна


Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

 

На передньому плані - винуватці свята, вихованці ДНЗ ”Капітошка”.


Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

 

Урочиста мить: перерізання стрічки. 


Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

 

Нарешті здійснилося! Дитсадок у Крисиному відкрито

 

 

ФАКТ. Роботи в Крисинському дитячому дошкільному закладі були розпочаті в 2010 році за рахунок коштів обласного бюджету. У 2010 році на реконструкцію приміщень загальноосвітньої школи під дошкільний навчальний заклад було виділено 801,14 тис. грн., у 2011 році було освоєно 480,91 тис. грн. Загальна вартість меблів та обладнання групових кімнат становить близько 49 тисяч гривень, вартість технологічного обладнання - понад 23,5 тисяч гривень. В яслах-саду  «Капітошка», який розрахований на 44 вихованці,  будуть діяти  дві групи.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.