Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відвідини павлівської громади

Голова Богодухівської райдержадміністрації В. М. Бєлий у рамках проведення комплексних виїздів та зустрічей з жителями місцевих рад побував у Павлівській сільській раді. Разом з ним спілкувався з громадою, вивчав проблеми жителів і голова райради Д. К. Тризна, керівники деяких структурних підрозділів РДА, районних служб, управлінь.

Спілкування районної влади з павлівською громадою вкотре підтвердило, що проблем у сільчан більше, ніж достатньо. І, звичайно, вирішити одразу накопичені роками і десятиліттями питання ніхто не в змозі. Але все таки намагатися, знаходити резерви - потрібно. На цьому не раз наголошувалося під час зустрічі, яка проходила у Кручанському СБК.

Павлівський сільський голова П. А. Тарасенко повідомив присутнім про зроблене у минулому році, поінформував про плани на 2012-й. Серед проведених робіт у 2011-му Петро Андрійович назвав поточні ремонти у Павлівській АСМ і Кручанському ФАПі, Кручанському ДНЗ. Відремонтовано пам’ятник загиблим воїнам у Миролюбівці, косметично відремонтовані інші пам’ятники у населених пунктах, здійснювався благоустрій території. Йде активне будівництво Павлівської церкви.

Найболючішим питанням для сільчан є дороги, які потребують негайного ремонту. І саме це питання В. М. Бєлий назвав найскладнішим. Адже його вирішити на районному, і навіть обласному рівнях вкрай важко. Райдержадміністрація написала вже не одне звернення і не один лист до відповідних структур вищого рівня. Близько 11 млн. грн. потрібно району хоча б на першочерговий ремонт доріг – звернення і листи направлені до відповідних інстанцій. Але ось чи виділять такі кошти в умовах дефіцитів бюджетів усіх рівнів – це інше питання. Про проблеми з фінансуванням наголосив і начальник філії «Богодухівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» В.Г. Корзаченко, зауваживши, що ліміт у цьому році на ремонт доріг менший, ніж у минулому. Але все-таки є сподівання, що уже навесні розпочнуться роботи з ремонту доріг, у тому числі й на напрямку «Богодухів – Кручик - Гути». До речі, прозвучало, що капітальний ремонт 1 км дороги становить … 1 млн. грн. Цього року на сесії районної ради для павлівської громади було виділено трохи більше 49 тис.грн.

Директори Павлівської і Кручанської шкіл, відповідно Л.П. Горбенко і  Т.М. Костиря,  розповіли про проблеми своїх навчальних закладів, які потребують ремонту і здійснення низки  заходів для поліпшення їхньої життєдіяльності.

Були питання і стосовно газифікації Кручанського ДНЗ, і відсутності вуличного освітлення, і проблем з вивезенням ТПВ. Жителі скаржилися на те, що колодязі потребують ремонту, є проблеми і з радіомовленням.

Також під час зустрічі порушувалися питання стосовно актів на земельну частку-пай, переоформлення права на спадщину. Жителі однієї з павлівських вулиць розповіли, що їхню територію весною заливає водою так, що людям неможливо пройти. Учасників художньої самодіяльності Кручанського СБК хвилює питання забезпечення музапаратурою і сценічними костюмами, відсутність опалення закладу.

Взагалі, багато питань турбують павлівську громаду, і кожне питання голова райдержадміністрації В.М.Бєлий поставив на контроль, дав відповідні доручення. Перед сільським головою очільник району поставив такі першочергові завдання: здійснити освітлення центральних сільських  вулиць до літа; вирішити питання стосовно вивезення твердих побутових відходів (ТПВ); сприяти розв’язанню наболілих питань сільчан.

Після спілкування з громадою відбулося ознайомлення з соціальними об’єктами Павлівки і Кручика.

Відвідини павлівської громади

 

Відвідини павлівської громади

Під час відвідин Кручанської ЗОШ I-III ст. (зліва направо): Д. К. Тризна, П. А. Тарасенко, В. М. Бєлий, Т. М. Костиря (директор школи)

Відвідини павлівської громади

Під час зустрічі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.