Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Проблеми різні - рецепт один

Справді, проблеми у кожної громади різні, специфічні, а ось шляхи хоча б їх часткового рішення схожі. Власне, якщо говорити про питання, які найбільше піднімають жителі сільських і селищних рад на зустрічах з головою райдержадміністрації у рамках його виїзних прийомів, то вони переважно стосуються спільних тем: погані дороги, відсутність вуличного освітлення, проблема зі стихійними звалищами…

У той же час, принаймні, два останні питання можливо вирішити на місцевому рівні шляхом перегляду договорів оренди на землю і ставки, інвентаризації безгоспних об’єктів, оптимізації штатного розпису та ін. Так вважає очільник району В.М. Бєлий, наголошуючи на важливості таких рішень для блага громади. Головам рад варто не сидіти, склавши руки, а брати участь у різноманітних конкурсах і грантових проектах. Приміром, сіннянський сільський голова Л.А. Білуха уже подала шість заявок на конкурси міні-проектів, і, якщо пощастить виграти їх, – сільська рада зробить поступальний рух вперед. Зокрема, здійснить вуличне освітлення у всіх населених пунктах ради; встановить пластикові вхідні двері і вікна у Сіннянському СБК; у Сінному, Шубах і Шейчиному будуть сміттєві баки; в Сінному з’явиться сучасний спортивний майданчик.

- І якщо хоча б один проект удасться здійснити – це  вже буде велика перемога, - зокрема, наголосила і сама Лілія Анатоліївна, інформуючи громаду про зроблене у минулому році і плани на 2012-й .

Так, багато зроблено: встановлено чотири дитячі майданчики, відремонтовано пам’ятник, здійснено поточний ремонт грунтових доріг, приміщень сільського БК і  сільської ради, проведено благоустрій населених пунктів, відремонтовано кілька колодязів та ін. І все ж, зауважила очільниця громади, ще більше планів попереду. Одним із найважливіших завдань назвала підведення газопроводу високого тиску до с. Сінне. На сьогодні проектно-кошторисна документація у стадії виготовлення, господарства «Шубське» і «Вперед» виділили  з цією метою по 15 тис. грн.

Як майже у всіх населених пунктах, найболючішою для сільчан є проблема з водою, її ціною і якістю. Одна жителька повідомила, що колонка, з якої вона бере воду, ще з січня не працює, доводиться навіть топити сніг. Та й нову ціну на воду виконком сільської ради не затверджував, а «Богодухівсількомсервіс» виставляє рахунки за новими тарифами. Власне, багато питань було до керівника В.Г. Рогового. Василь Григорович пообіцяв у всьому розібратися, колонку відремонтувати.

Зустріч у Сінному була відмінною від інших зустрічей хіба що тим, що на ній був присутній депутат Харківської обласної ради О.В. Усенко. Олег Вікторович високо оцінив роботу В.М.Бєлого на посаді міського голови і висловив впевненість, що і на районному рівні буде зроблено не менше. Головне – допомагати і підтримувати добрі починання очільника району.

Жителі громади задавали земельні питання, стосовно кадрових призначень, правил оренди ставків та ін. Депутат райради О.С. Федоров висловив занепокоєння з приводу стану доріг. З кожного питання  В.М.Бєлий детально спілкувався з жителями, дав низку доручень відповідним районним службам.

Після зустрічі з територіальною громадою Володимир Миколайович відвідав усі соціальні об’єкти, що знаходяться на території ради.

 

Проблеми різні - рецепт один

Зліва направо: В.М. Бєлий, О.В. Усенко, О.І. Кириченко, Л.А. Білуха

Проблеми різні - рецепт один

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.