Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Найболючіше питання – вода

Днями у рамках ознайомлення з громадами і їхніми проблемами пройшов черговий комплексний  виїзд голови Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлого. Цього разу Володимир  Миколайович відвідав Шарівську селищну раду. Разом з ним ,як завжди, був перший заступник О.І.Кириченко та представники деяких  районних служб.

Що турбує шарівську громаду? Як з’ясувалося під час зустрічі, найбільше питань і зауважень викликає проблема водозабезпечення, ціни  на воду і її якості. Жителі бурхливо висловлювали свої негативні емоції стосовно  цього питання, особливо «дісталося» керівнику ТОВ «Богодухівсількомсервіс» В.М.Роговому. І хоча керівник наполегливо пояснював, що підприємство намагається оперативно вирішувати проблеми з поривами і  неполадками  старої водозабірної системи, і про те, що калькуляція тарифів підтверджена Антимонопольним комітетом тощо – все ж громаду, судячи з реакції, відповідь не задовольнила.

Власне, поки альтернативи такому комунальному підприємству, як сількомсервіс, немає, і поки немає державної фінансової підтримки – доти й будуть такі настрої жителів. Адже у кожної сторони - своя «правда». І тому ж самому підприємству, щоб існувати, сплачувати податки, компослуги і зарплату, врешті-решт, здійснювати ремонтні роботи на водогоні, - теж потрібні кошти. І причому - чималі. Інакше підприємство не мало б боргів перед своїми працівниками. Договір на водопостачання можна розірвати хоч завтра. Але далі що? Хто буде постачати воду? Виходить замкнене коло.

З даного питання голова Богодухівської РДА дав відповідні доручення керівнику ТОВ «Богодухівсількомсервіс», зокрема - забезпечити безперебійну подачу води населенню, своєчасно ремонтувати систему водопостачання тощо.

Виступаючи перед громадою зі звітом, селищний голова М.О. Носова теж звернула увагу на цю проблему. Основним завданням назвала наповнення бюджету, і минулого року рада з цим успішно справилася. Крім того, Марина Олександрівна інформувала, що у 2011 році силами громади було відремонтовано низку колодязів, ліквідовано три стихійні звалища сміття. Також було здійснено ремонт дитсадка , бібліотеку переведено у тепле приміщення. Повідомила і про роботу у культурно-спортивному напрямку, зокрема, стосовно введення у штат селищної ради посади спорт інструктора. На сьогодні сільчан хвилює наболіле питання: «Невже закриють ферму і люди лишаться безробітними?» Голова первинної ветеранської організації Бондаренко повідомив, що на лист-звернення жителів на цю тему до Уряду прийшла відповідь, що, мовляв, ніхто не має права втручатися у господарську діяльність підприємства. Що робити далі?- задають жителі давнє філософське питання. На що очільник району сказав:

- Усе, що можна було, влада зі свого боку зробила. На сьогодні підприємство діє, люди працюють – і це є результат. Якщо «Трайгон Фармінг Харків» на Богодухівщині має третину земель району, то керівництво господарства  повинне рахуватися з думкою людей. Якщо буде по-іншому – буде й зовсім інше ставлення районної влади до нього.

Жителі с. Першотравневе висловили занепокоєння з приводу розміщення хімскладу в центрі села.

Багато питань  сільчан стосувалося і ремонту доріг. До речі, на зустрічі очільник району повідомив громаді, що на поточний рік на сесії районної ради для шарівської громади виділено 44200 грн, тож жителі мають вирішити, яку саме дорогу ремонтувати першочергово.

Немає і вуличного освітлення навіть на центральних вулицях сіл - це теж одна з найнагальніших проблем.

Інші питання стосувалися роботи  місцевого  санаторію, кадрових питань тощо. Перед громадою виступили депутати районної ради О. М. Лісний і Ю. В. Деркач.

Голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М.Бєлий наголосив, що якщо правильно використати всі резерви , спрямувати свою роботу у потрібному руслі, селищна рада може досягти  суттєвих результатів уже найближчим часом. І вона  зобов’язана це зробити – це пряме завдання влади. Тільки у цьому випадку вже до літа у селищі і селах з’явиться вуличне освітлення і буде налагоджено вивіз ТПВ, встановлено контейнери. А якщо цього не буде зроблено – така буде і оцінка владі, і відповідні висновки. Для цього всі передумови є – тільки перегляд договорів оренди ставків, за попередніми підрахункаим, міг би дати поповнення селищного бюджету на 30 тис. грн.  Після активного діалогу з громадою Володимир  Миколайович провів особистий прийом громадян (фото 1). Жителі зверталися з різними питаннями, які стосувалися автоперевезень, екологічної ситуації, роботи правоохоронних органів ,кадрових питань. За кожним зверненням голова РДА дав конкретні вказівки відповідним службам щодо вирішення порушених питань.

По закінченні спілкування з громадою голова відвідав усі соціальні об’єкти у Шарівці, Першотравневому, Мар’їному, Мирному.

P.S. Як стало відомо, буквально на другий день після відвідин ради, у центрі Шарівки і Першотравневого загорілося вуличне освітлення. Наразі йде підготовка документації для завершення цих робіт по інших вулицях.

Найболючіше питання – вода

 

Найболючіше питання – вода

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.