Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Такої зустрічі ми ще не знали…

Такої зустрічі ми ще не знали…

Цими словами розпочав свій виступ шанований у Куп’євасі ветеран праці В. І. Яценко (на фото 2 стоїть) під час чергового знайомства голови  РДА В. М. Бєлого з жителями куп’єваської громади.

- Одразу видно, що В. М. Бєлому небайдужі наші проблеми, - продовжував Василь Іванович. Радує те, що деякі питання було вирішено прямо під час зустрічі. Просто і відверто пройшла бесіда з керівником району. Тепер подивимось, як буде працювати нова влада...

А депутат сільради Р. Байрамов передав лист-подяку голові райдержадміністрації за те, що кілька днів тому було оперативно вирішено проблему з підвезенням дошкільнят з Куп’євахи до Полковомикитівського ДНЗ.

Сільський голова Т. І. Доценко відзвітувала перед громадою про зроблене у минулому році, поділилася планами на цей рік.

Сам же голова райдержадміністрації одразу наголосив, що грошей роздавати ніхто не буде, бо їх немає. А ось деякі питання можна вирішити прямо на місці, і цим покращити життєдіяльність громади. Зокрема, інвентаризація землі, водних об’єктів і майна може розв’язати низку питань: вуличне освітлення, вивіз твердих побутових відходів і хоч частково першочерговий ремонт доріг.

- Для того, щоб мати результат, необхідно активно працювати і обов’язково брати участь у конкурсах проектів, - наголосив очільник району. - На сьогодні, в умовах дефіциту бюджетів усіх рівнів, це чи не єдиний шлях розв’язання проблем громад. Адже, з досвіду міської ради, саме участь у таких проектах і грантових програмах дала можливість здійснити низку задумів: введення в експлуатацію житла, благоустрій парку «Перемога», освітлення вулиць міста та багато іншого. На черзі у цьому році будівництво другої черги каналізації, введення в експлуатацію 24-квартирного будинку, будівництво водопровідної мережі, що з’єднуватиме вул. Охтирську з вул. Катукова; будівництво нової свердловини, будівництво полігону ТПВ та ін.

- Сьогодні дехто з сільських голів хибно вважає, що його основне завдання завезти пісок на кладовище і здійснити благоустрій території. Так, це теж немаловажливо. Але потрібно все ж дивитися більш широко і по-господарськи підходити до вирішення проблем громади. Треба оптимізувати всі витрати, використати всі наявні резерви. І, будьте певні, вже до літа вуличне освітлення у вас з’явиться, - зауважив В. М. Бєлий.

- Серед інших проблем куп’євасьців такі, що стосуються водопостачання, тарифів на воду, неякісної хлібобулочної продукції місцевого товаровиробника. Дві вишки мобільних операторів, на думку жителів, негативно впливають на їхнє здоров’я. Це питання детально вивчав місцевий житель, депутат райради С. О. Рубан. Але, за його словами, звернення до відповідних органів не дали конкретних результатів. Турбує сільчан і те, у якому жахливому стані знаходиться сільський БК, бібліотека-філія, ФАП. Клуб і бібліотека зовсім не опалюються, потребують суттєвого ремонту.

Голова райдержадміністрації В. М. Бєлий і його перший заступник О. І. Кириченко відповідали на питання сільчан. Ті проблеми, які потребують детального вивчення, будуть проаналізовані, і місцеві жителі отримають відповіді або в письмовому вигляді, або під час наступної зустрічі у цьому запевнила районна влада.

Одразу по закінченні зустрічі голова РДА відвідав усі об’єкти соціальної сфери, а також школу, яка призупинила свою діяльність ще кілька років тому. Наразі владою вивчається питання перепрофілювання цього приміщення (1-й поверх) під об’єкти соціальної сфери.

Під час відвідин сільської бібліотеки-філії депутат районної ради Р. А. Дейкін, який брав участь у зустрічі, зробив подарунок закладу - передплатив до кінця року газету «Маяк».

Такої зустрічі ми ще не знали…

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.