Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З колегії райдержадміністрації району

Нещодавно відбулося спільне засідання колегії Богодухівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району.

 

На колегії було розглянуто низку питань, зокрема, «Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2011 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24.02.2011 р. (У сесія У скликання) та про підсумки роботи промисловості району за 2011 рік та основні завдання на 2012 рік». З цього питання інформувала начальник економіки відділу РДА І.П. Телешенко. Ірина Петрівна, зокрема, зазначила:

 

- У соціальній сфері виконані завдання зі створення прийомних сімей, оздоровлення та відпочинку дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На 18% перевиконано показник щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати, яка за 2011 рік склала 1883 грн.

 

Хоча повністю ліквідувати борги з оплати праці не вдалося, торік сума невиплаченої заробітної плати скоротилася наполовину.

 

Перевиконані завдання Програми щодо зайнятості населення.

 

Забезпечено стабільне фінансування виплати пенсій та їх підвищення. Однак, план власних надходжень до Пенсійного фонду України виконано на 96,8%, недоїмка зросла на 33%.

 

Вживалися заходи щодо соціального забезпечення населення району. Дотримувалися вимоги спрощеного порядку оформлення житлових субсидій. Завдання Програми щодо кількості сімей, які отримують житлові субсидії, перевиконано на 14%, які отримують соціальну допомогу - на 2%.

 

Забезпечено належне функціонування будинків-інтернатів системи соціального захисту населення району та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

 

У житлово-комунальному господарстві не вдалося забезпечити 100% рівень розрахунків споживачів за отримані послуги, як передбачалося Програмою. Разом з тим, покращала         претензійно-позовна робота з боржниками, перевиконано завдання по створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

 

У галузі охорони здоров’я станом на 1.01.2012 відсутня заборгованість по захищених статтях видатків, виконано план стаціонарних ліжко/днів та охоплення профоглядами школярів.

 

Однак, не вдалося вирішити проблему забезпечення сімейними лікарями сільських медичних закладів, зріс показник малюкової смертності.  

 

У гуманітарній сфері вживалися заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів району. Завершена реконструкція будівлі школи №2 під дитячий виховний заклад в с. Крисине. Різними формами дошкільної освіти охоплено 100% дітей 5-ти річного віку.

 

Проведено реорганізацію двох малокомплектних загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів Червононивської та Губарівської у навчально-виховні комплекси «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад».

 

Збережено мережу гуртків центру дитячої та юнацької творчості.

 

Відповідно до планових завдань проводилися культурно-мистецькі заходи в районі. Оптимізації клубних закладів у минулому році не було, призупинили функціонування 2 бібліотеки-філії: Киянівська та Першотравнева.

 

Збережена існуюча мережа фізкультурно-оздоровчої інфраструктури.

 

Для підвищення безпеки життєдіяльності населення у минулому році вивезені для утилізації непридатні для використання пестициди та агрохімікати  (125,6 тонн), що знаходилися на території Губарівської сільської ради.

 

Відповідно до графіка проводилася атестація робочих місць на підприємстах із шкідливими умовами праці, яких у районі 25.

 

Для забезпечення умов подальшого соціально-економічного зростання за попередніми даними в економіку району торік було залучено близько 30 млн.грн., що становить 50% від прогнозованих показників.

 

Через відсутність покупців 5 об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району, що підлягали приватизації у 2011 році не продані. Надходження коштів до бюджету району від здачі в оренду  комунального майна зросло на 23%.

 

Підриємства спільної власності за 2011 рік отримали прибуток. Від їх діяльності податок на прибуток зріс у 2,2 рази, відрахування від прибутку – у   1,9 разів до показників  2010 року.

 

Забезпечена стабільна цінова ситуація у районі. Як показує моніторинг, ціни на основні продукти харчування знаходилися на рівні середньообласних. Протягом року спостерігалося їх сезонне коливання.

 

Для забезпечення розвитку малого та середнього бізнесу проведено відстеження нормативно-правових актів на відповідність їх принципам державної регуляторної політики. В результаті 102 регуляторних акти, прийняті органами місцевого самоврядування, визнані такими, що втратили чинність.

 

З метою виконання Програми щодо забезпечення населення житлом виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію гуртожитку під багатоквартирний житловий будинок по вул. Космічній, 1/1 у м. Богодухові, за рахунок коштів районного бюджету наданий пільговий кредит у сумі 7,3 тис. грн. для підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Разом з тим, зміни в чинному законодавстві не дозволили виконати прогнозні показники щодо введення в експлуатацію житла. 

 

Кошти, що надійшли в район на будівництво та капітальний ремонт освоєні в повному обсязі.

 

Податково-бюджетна політика у районі проводилась на підставі положень нового Податкового кодексу України. Доходи місцевих бюджетів за 2011 рік склали 120,6 млн. грн., що на 11% більше, ніж передбачено Програмою.

 

Із 24 бюджетів району не забезпечено виконання власних та закріплених доходів по 10 місцевих бюджетах.

 

Крім того, на колегії було розглянуто питання «Про стан виконання програми зайнятості населення Богодухівського району на 2010-2011 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12.05.2010 (ХХХІХ сесія V скликання)». Доповідала з даного питання директор Богодухівського РЦЗ Н.В.Лещенко. Надія Вікторівна, зокрема, сказала, що за рахунок усіх джерел фінансування з початку 2011 року було створено 586 робочих місць (при плані 580 ). Протягом року було перевірено 40 суб’єктів господарювання, виявлено 5 випадків неформальних трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. Двоє з них оформлені офіційно, останні нелегальні робочі місця були ліквідовані. Протягом року до центру зайнятості за допомогою звернулося 2306 чоловік. За програмою річне завдання охоплення активними формами зайнятості складає 1633 чол., фактично ж скористалися – 2311 безробітних (141,5%); працевлаштовано (при плані 980 чол.) -1262 чол. (128,8%). За 2011 рік допомогу для організації підприємницької діяльності отримали 23 чоловіки; професійну підготовку та перепідготовку (при плані 253 чол.) пройшло 466 чол.; для участі в оплачуваних громадських роботах залучено 583 безробітних. На жаль, лише міська, 2 селищних та 12 сільських рад прийняли рішення про виділення коштів на ці цілі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.