Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Полкова Микитівка. «Крапку» по воді поставлено

Полкова Микитівка. «Крапку» по воді поставлено

Як ми вже повідомляли у «Маяку», під час відвідин головою райдержадміністрації губарівської громади, до нього звернулися представники Полкової Микитівки з проханням допомогти вирішити проблему з водопостачанням у селі. Тоді В.М.Бєлий пообіцяв у найкоротший термін розв’язати питання. І буквально через кілька днів прибув до полковомикитівців на сходку, щоб розібратися з ситуацією. На зустріч з головою РДА у сільському будинку культури зібрався майже повен зал людей. Перед громадою виступили голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, Полковомикитівський сільський голова С.І.Мартелов, голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін.

Усі проблеми, пов’язані з водопостачанням, були вирішені. Для людей, і це відчувалося за їхньою реакцією, було приємною несподіванкою таке швидке вирішення проблеми, яка вже не один місяць їх турбувала. Тож у залі час від часу було чути навіть оплески людей, як вдячність за оперативність і конкретність.

Серед інших проблем сільчан, які потребують вирішення, слід відзначити все ті ж, спільні для інших громад, - проблеми з відсутністю вуличного освітлення, дороги… До речі, В.М.Бєлий повідомив, що на останній сесії районної ради, їхньому селу було виділено 15200 грн. для ремонту доріг, тож ця проблема хоч частково буде вирішена до кінця року. Питання, яке стосувалося можливості підвозу дошкільнят з Куп’євахи до Полковомикитівського дитсадка, теж було одразу вирішено на сходці, наступного дня цієї проблеми не існувало.

Викликає занепокоєння і ситуація з «Геліантусом», виробництво якого, на думку сільчан, має негативний вплив на здоров’я полковомикитівців. Голова РДА пообіцяв разом з відповідними службами, в тому числі з санстанцією, вивчити це питання.

Серед завдань, які були поставлені очільником району перед місцевою владою, першочерговим  є вирішення питань з вуличним освітленням і вивезенням сміття.

- Ми підкажемо голові, де знайти резерви для цього – його справа впоратися з цими  завданням. Щоб мати результат, треба постійно працювати, - зауважив Володимир Миколайович.

Голова СФГ «Промінь» А.С.Васенін, виступаючи перед громадою, наголосив, що господарство постійно дбає про ремонт сільської системи водопостачання. Зазначив також про те, що минулого року для полковомикитівців зроблено чимало: було виділено 20 тис. грн. на ремонт церкви, здійснює повне утримання футбольної команди, було виділено 25 тис. грн. на харчування школярів, для табору відпочинку -15 тис.грн. Для відмінників господарство впровадило заохочувальні стипендії. Крім того, постійно здійснюється допомога дитсадку, ФАПу та ін.

Під час відвідин соціальних об’єктів, у тому числі школи, голова РДА В.М.Бєлий поставив перед місцевим очільником громади ще одне завдання – ввести у сільській раді посаду спортінструктора, щоб у дітей шкільного і старшого віку була можливість у позаурочний час і на вихідних у просторому теплому шкільному спортзалі займатися спортом.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.