Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Основне питання – будівництво Губарівської школи

Основне питання – будівництво Губарівської школи

Основне питання – будівництво Губарівської школи


Чергова зустріч голови Богодухівської РДА В.М.Бєлого з сільською, губарівською, громадою, вкотре підтвердила: люди звертаються до влади як до останньої інстанції з вірою у вирішенні наболілих проблем.

Відвідини цієї територіальної громади були особливими у тому, що крім відповідних районних служб, місцевих депутатів, членів виконкому на спілкування з людьми прибули голова Богодухівської райради Д.К.Тризна, депутати районної ради по цьому округу. До того ж, на зустріч почесним гостем був і голова СФГ «Промінь», депутат обласної ради, помічник громади А.С. Васенін. Саме в конторі господарства і проходила зустріч. А розпочалася вона з приємної місії очільників району, які привітали губарівських фермерів з 20-річчям створення Асоціації губарівських фермерів, вручили грамоти, відзначили велику роль фермерів у розвитку богодухівського краю. Представник Асоціації А.Д.Плахотник, який свого часу стояв біля витоків фермерського руху на Богодухівщині, від імені «колег» подякував за підтримку і співпрацю А.С.Васеніну, вручив йому грамоту.

Губарівський сільський голова С.Г. Тризна у своєму звіті про роботу у 2011 році відзначив, що за кошти сільської ради у селі майже нічого не було зроблено через обмеженість бюджету. В той же час з обласного бюджету, зазначив, було виділено 1 млн.470 тис. грн. для будівництва каналізації. За кошти «Харківгазвидобування» було збудовано свердловину біля сільської ради. Спонсори допомогли з ремонтом у сільраді, ФАПі, з придбанням холодильників для дитсадка і школи та ін. «Депутати, члени виконкому, небайдужі земляки роблять все для покращення життєдіяльності громади»,- резюмував Сергій Григорович.

Серед питань губарівців, що прозвучали на сходці, варто відзначити такі: холод у деяких класах, проблеми з вуличним освітленням і низькою напругою в електромережі, земельні питання. Викликає занепокоєння і ситуація зі складом отрутохімікатів, гербіцидів і пестицидів колишньої «Райсільгоспхімії». Ще минулого року за кошти обласного бюджету було утилізовано близько 120 т пестицидів. Але, за словами місцевих жителів, сьогодні зі складу йде неймовірний сморід, який, на їхню думку, може небезпечно впливати на здоров’я.

Дуже хвилює губарівців і питання із завершенням будівництва школи. «Де знайти нас спонсора?» - з надією питав один з місцевих жителів.

На деякі з питань одразу відповідали – роз’яснювали спеціалісти, сільський голова і очільники району. Низка проблем потребує детального вивчення, щоб дати компетентну і вичерпну відповідь.

- Вже завтра ми зберемося на робочу нараду: і фахівці, і сільський голова, і представники служб, щоб обговорити і вирішити одне з основних питань на сьогодні – вуличне освітлення, - зокрема, зауважив В.М. Бєлий. – І будьте певні, через кілька місяців світло хоча б на центральній вулиці Губарівки з’явиться. Завдання місцевій владі голова райдержадміністрації поставив такі - забезпечити централізований вивіз сміття, придбання і встановлення контейнерів для сміття біля двоповерхівок, дитсадка школи, елеватора тощо та ін.

Однією з відмінностей цього села від інших, принаймні, які відвідував, голова райдержадміністрації назвав досить стабільну демографічну ситуацію в селі. Судіть самі: якщо у 2008 році в селі проживало 1352 людини, то в 2011-му - 1365.

Тож питання з добудовою Губарівської школи сьогодні надто актуальне. Але для цього потрібні чималі кошти з державного бюджету. Все, що залежить від районної влади і обласних депутатів нашого округу – без сумніву, буде зроблено. А от чи буде на сесії облради виділена належна сума цього року – під питанням. Оскільки, як було зазначено, величезні зовнішні борги України не дають змогу для повного вирішення усіх проблем українців.

В той же час минулого року з області було вділено 870 тис. грн. на корегування проекту Губарівської школи – це, можна сказати, перший крок до вирішення проблеми.

Спілкуючись з громадою, голова райдержадміністрації наголосив, що влада буде робити все можливе, щоб разом з сільською радою знаходити джерела поповнення сільської «скарбниці». А резерви все ті ж – інвентаризація земель, ставків, безгоспних приміщень і кинутих будинків тощо.

Неочікуваною на зустрічі виявилася поява представників полковомикитівської громади, які виявили бажання у спілкуванні з районною владою. Звичайно, бажання близько півсотні людей було задоволено, їх вислухали. Людей, передусім турбувала проблема з водопостачанням у Полковій Микитівці. «Я розберуся з цим питанням, через кілька днів приїду до вас в село, і ми обов’язково вирішимо цю проблему позитивно для вас», - наголосив В.М.Бєлий

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.