Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Чи готові до опалювального сезону?

Чи готові до опалювального сезону?


Заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб провів нараду штабу з підготовки до нового опалювального сезону 2011-2012 років в Богодухівському районі.

Було зазначено, що станом на 26 липня до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 25 з 36 запланованих котелень району (69,4%), 4,1 км теплових мереж із запланованих 5,8 км (70,7%), створено запас вугілля, ведеться підготовка каналізаційних насосних станцій, очисних споруд, свердловин і житлових будинків.

Валентин Дулуб зазначив, що в районі немає проблем у питанні фінансування підготовки до осінньо-зимового періоду, але існує проблема із заборгованістю з розрахунків за водопостачання, електроенергію і природний газ. Заступник губернатора дав доручення ліквідувати заборгованість до 1 вересня, а до 15 серпня повністю розрахуватися за воду по госпрозрахунковим підприємствам.

Також Валентин Дулуб вказав на необхідність терміново доопрацювати схему прибирання снігу в районі, остаточно оформити документацію по полігонах ТПВ і визначитися з подальшою долею 4-х безгоспних об'єктів електроенергетики.

За підсумками засідання штабу, Валентин Дулуб визнав роботу з підготовки до осінньо-зимового сезону в районі недостатньою.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.