Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Головне питання - підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя 2011 року

Головне питання - підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя 2011 року


27 липня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. Питання, винесені на засідання, були такі:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за I півріччя 2011 року.
2. Про виконання плану заходів щодо попередження корупції за I півріччя 2011 року.
3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад району в I півріччі 2011 року.
4. Про роботу районної державної адміністрації щодо стабілізації і розвитку галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах і господарствах населення.

Підводячи підсумки соціально-економічного розвитку господарського комплексу району за І півріччя 2011 року, начальник управління економіки райдержадміністрації І.П.Телешенко зазначила, що в цілому галузі економіки та соціально-гуманітарної сфери працювали стабільно і прогнозовано. Більшість промислових підприємств району наростили обсяги реалізації продукції, сільгосппідприємства розпочали збирання ранніх зернових культур, підприємства житлово - комунального господарства проводять комплекс заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. В усіх освітніх закладах району завершуються поточні, а в окремих і капітальні ремонти, і з 1 по 10 серпня відбудеться огляд-конкурс із їх підготовки до нового навчального року.

Разом з тим, є низка проблем, які суттєво впливають на показники життєдіяльності району. Перш за все, це незабезпеченість бюджету району до кінця року, яка складає понад 10 млн.грн. Не вдалося ліквідувати заборгованість з оплати праці, податковий борг та недоїмку по платежах до Пенсійного фонду України тощо.
За наслідками колегії видані відповідні рішення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.