Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Особистий прийом В.В.Алексейчука у Богодухові

12 липня, у Богодухівській районній державній адміністрації провів особистий прийом громадян заступник голови Харківської ОДА Віталій Алексейчук.

Перед проведенням особистого прийому відбулася нарада з керівниками підприємств, установ і організацій, які займаються питаннями агропромислового розвитку.

На прийом до В.В.Алексейчука звернулися жителі Богодухівщини, яких переважно хвилювали питання агропромислового розвитку та земельних відносин.

Зокрема, було порушено питання щодо дотримання орендарями правил експлуатації Олександрівського водосховища. За інформацією, на ставку постійно здійснюється беззаконня: рибу виловлюють по- браконьєрськи, з сітками, а ось зі звичайних рибалок не забувають систематично брати чималеньку плату за лов риби вудочкою. Крім того, насадження біля ставка орендарі знищили, викопали копанки тощо. Віталій Володимирович пообіцяв розібратися, зокрема, і з цим питанням. «Ми наведемо порядок з таким беззаконням», - прозвучало з уст керівника.

Крім того, багато земляків звернулися з питанням стосовно проблем, пов’язаних з оформленням державних актів на землю.
В.В.Алексейчук дав завдання відповідальним посадовим особам області розглянути і вирішити питання відповідно до чинного законодавства.

Особистий прийом В.В.Алексейчука у Богодухові


Особистий прийом В.В.Алексейчука у Богодухові

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.