Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Проблеми і сподівання Хрущовомикитівської громади

Проблеми і сподівання Хрущовомикитівської громади


Стало доброю традицією проводити зустрічі територіальних громад з головою районної державної адміністрації. Адже це дає змогу не лише засвідчити існуючі проблеми громад, а й окреслити шляхи їх подолання.

Ось і нещодавно голова Богодухівської РДА Л.С.Коновалов відвідав Хрущову Микитівку, де провів у центрі села зустріч з громадою. Варто сказати, що на сходку прибуло чимало сільчан, щоб поспілкуватися з очільником району, обговорити наявні проблеми.

На зустрічі також були заступник голови Богодухівської РДА О.М.Просяник, Хрущовомикитівський сільський голова О.М.Байбак, керівник ПСП ім. Тімірязєва С.В. Курченко, начальник цеху телекомунікаційних послуг №1 м.Богодухів Харківської філії ВАТ «Укртелеком» С.Б.Шкарлат.

Як виявилося, найболючішим питанням для сільчан є проблема забезпечення водою. Їхню громаду обслуговує КП «Богодухівсількомсервіс», і час від часу виникають проблеми з безперебійним водопостачанням. Саме напередодні зустрічі у селі кілька днів була відключена вода.

Інше питання, яке хвилює хрущовомикитівців, - робота радіо та телефонного зв’язку. Людей, передусім, бентежить, що телефон, буває, не працює по кілька тижнів, а рахунки потрібно платити вчасно і повністю. Як пояснив С.Б.Шкарлат, тепер структура працює по-іншому, оскільки вже недержавна, тому всі звернення фіксуються виключно у Харкові. Тож щоб оперативно вирішувати питання налагодження радіо- і телефонного зв’язку, необхідно заяви подавати до сільської ради, а сільський голова, в свою чергу, надасть їх до цеху в м.Богодухові, і звідти вони всі будуть направлені до Харкова. Отже, проблема буде вирішуватися оперативно. А стосовно нарахувань, необхідно все з’ясувати, оскільки в таких випадках підприємство завжди робить перерахунок.

Турбують жителів і питання жахливого стану доріг, і те, що автобус «Харків- Красний Кут», проїжджаючи повз Хр.Микитівку, зупиняється лише у Миролюбівці (водії пояснють, що саме там зафіксована офіційна зупинка). І питання субсидії на тверде паливо, і виплати дітям війни, і оренда стаків- це не повне коло питань, які були озвучені на сходці.

Після зустрічі у центрі села Леонід Станіславович провів особистий прийом з пересічними громадянами. Коло питань, які було охоплено, широке: від проблем з газифікацією школи до відновлення культурного осередку в селі і створення дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ).

За результатами зустрічі з громадою та особистого (виїзного) прийому голова райдержадміністрації дав доручення щодо вирішення порушених питань.

Проблеми і сподівання Хрущовомикитівської громади

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.