Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Хай земля подарує нам добрий урожай!

 

З ініціативи райдержадміністрації  на Богодухівщині пройшов виїзний семінар по збиранню ранніх зернових  на базі ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» .

                                                                                                                                  

В будинку культури селища Шарівка пройшла пленарна частина семінару. В роботі заходу взяли участь  заступник голови Богодухівської райдержадміністрації О.І.Кириченко, голова районної ради Д.К.Тризна, начальник  управління агропромислового розвитку Богодухівської РДА  М.Г.Адаменко, спеціалісти сільгоспуправління та керівники державних і сільгосппідприємств. Відкрив засідання заступник Богодухівської РДА  О.І.Кириченко, який  привітав учасників семінару, зауважив про важливість заходу і надав слово генеральному директору ТОВ «Трайгон Фармінг Харків» - О.В.Швидченку. Олег Володимирович, в свою чергу, зазначив: «Наше підприємство на Богодухівщині є найбільшим за площею земель, які обробляємо,- це понад 14 тисяч гектарів. Наша компанія працює не тільки в Харківській області, а і в інших регіонах України. Застосовуємо передові світові технології по вирощуванню зернових та технічних культур, в виробництві використовуємо новітню техніку… Зараз ви все це побачите на власні очі…» І справді уже під час, так би мовити, практичної частини семінару усі його учасники впевнилися у правдивості цих слів.

 

  Цього року у господарстві чекають і на непоганий урожай соняшнику

 

Голова Богодухівської райради Д.К.Тризна в своєму виступі відзначив: «Приємно дивитись на присутніх керівників сільгосп-підприємств, які дійсно бажають переймати досвід передових технологій. А у цьому господарстві дійсно є на що подивитись, вже п’ятий рік поспіль це підприємство демонструє прекрасні  результати врожаїв сільгоспкультур… Дуже прикро, що не всі керівники та спеціалісти господарств району присутні на заході, який справді є корисним і потрібним. Адже майбутнє аграрного сектору залежить від залучення в галузь нових технологій».

 

Від виробників висловив думку директор СТОВ «Колос АС» С.Ф.Панов, який, зокрема, сказав: « Для нас, виробників, головне, щоб на збіжжя була прийнятна ціна. А то як виходить? Під час активного збору врожаю ціна на зерно суттєво знижується, особливо, коли  аграрії мають непоганий урожай, як це було в 2008 році…»

 

Директор ТОВ «Гутянський елеватор» О.В.Ус запевнив, що підприємство повністю підготовлене до прийому зерна нового врожаю, запросив керівників до тісної співпраці та заключення договорів. Ціни на продукцію та послуги, за словами Олександра Вікторовича, будуть прийнятними для виробників.

 

Також в роботі семінару взяли  участь головний санітарний лікар району  О.М.Ляшенко, начальник сектору з питань НДП Богодухівського РВ ГУ МНС України  в Харківській області А.С. Кука, начальник Богодухівської насіннєвої інспекції В.А.Коритник.

  О.І.Кириченко разом з Ю. Лисаком на полі озимого ріпака. Якщо погода не завадить-то буде гарний урожай.

 

В ході практичної частини семінару головний агроном підприємства Ю.Лисак провів екскурсію по полях господарства, зокрема, ми побували на сортових плантаціях озимої пшениці.

 

До речі, «Трайгон…» є одним із  небагатьох підприємств району, яке має відповідні сертифікати на вирощування та реалізацію посівного зерна.

 

Також учасники семінару оглянули  поля з озимим ріпаком, соняшником та соєю. Дійсно, навіть візуально можна передбачити, що на полях господарства очікується гарний  врожай. Господарство цього року вирощує озимої пшениці на площі 5492 га, ячменю- 92 га, озимого ячменю - 169 га, ріпаку - 42 га, озимого ріпаку- 1180 га, сої - 2480 га, кукурудзи- 765 га ( на силос - 150 га),соняшника -2717 га та 255га цукрових буряків.

 

Семінар завершили на машинному дворі  господарства. Зернозбиральні комбайни «Джон Дір» чекають свого виходу на поле. Належно підготовлена і техніка, призначена для прийому та перевезення зерна. Оглянули також  іншу техніку: трактори, посівну та землеобробну.

Підводячи підсумок семінару, заступник голови Богодухівської РДА О.І.Кириченко зазначив: «Дійсно, дивлячись на цю потужну високовиробничу новітню техніку та добротні  посіви зернових і технічних культур на полях, є надія на хорошу перспективу нашої аграрної галузі. На землі повинні працювати саме такі господарі- тоді наші люди завжди будуть з хлібом, та до того ще й поповнюватиметься бюджет. Бажаю всім сільгоспвиробникам благополуччя, міцного здоров’я та гарних врожаїв”.

 

До речі першими в районі, на поля вийшли комбайни саме цього господарства. Вони вже зібрали ранніх зернових на площі 390 га. До збору врожаю також приступили господарства: СФГ “Промінь”, ТОВ СП “Родіна” та ВАТ “Ульянівське”.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.