Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З обласної селекторної наради

Люди мають знати і відчувати, що  вони живуть у великій державі

 

Питання підготовки Харківської області до святкування 20-ої річниці Незалежності України розглядалося 1 липня на обласній селекторній нараді під головуванням заступника голови ХОДА Євгена Савіна.

Зазначалося, що в усіх районах області вже розпочалися заходи з підготовки та проведення святкування, розроблені організаційні плани, створені відповідальні штаби.

«Святкування цього свята – це не лише один день 24 серпня. Це цілорічна робота з виховання молодого покоління. Це підбиття підсумків досягнень нашої країни за роки незалежності, - зазначив Євген Євгенович. - На жаль, сьогодні існує проблема невіри у власну державу, особливо це стосується молоді. Тому наше завдання – створити атмосферу гордості за власну країну. Люди мають знати і відчувати, що вони живуть у великій державі. І молодь має бажати жити і працювати саме в Україні».

За підсумками селекторної наради дані відповідні доручення щодо втілення розроблених планів заходів.

 

ХарківщиНА сьогодні

На Харківщині над створенням

єдиного медичного простору почали працювати ще в 2010 році,

і сьогодні вже є результати.

 

Під час відеоконференції «Реформа медичного обслуговування громадян» за участю міністра охорони здоров’я України Олександра Онищенка заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма доповів про хід реформування системи охорони здоров’я в Харківській області. За його словами, на Харківщині над створенням єдиного медичного простору почали працювати ще в 2010 році, і сьогодні вже є результати.

«Нашим першим кроком стало переведення дільничних лікарень у статус амбулаторій з денним стаціонаром. Це дало можливість вирішити проблему ліжок, які не виконують свої функції. До листопада цього року всі ФАП, амбулаторії та дільничні лікарні будуть передані на баланс районів, що дасть змогу вирішити проблеми з їх фінансуванням. На базі центральних районних лікарень ми створили міжрайонні медичні центри, матеріально-технічна база яких відповідатиме сучасним стандартам. Крім того, тут хворі зможуть отримати допомогу від фахівців найвищих рівнів кваліфікації. Міжрайонні центри стануть прообразами госпітальних округів, які в майбутньому створюватимуться по всій країні», – зазначив Ігор Шурма.

Він також відзначив досвід регіону в реорганізації роботи фтизіатричної і пологової служб: туберкульозні заклади Харкова було передано на баланс області, тому що фінансування з обласного бюджету дозволяє більш ефективно вирішувати питання. Також в управління області був переданий один з харківських пологових будинків. «Парадоксально, але в той час, коли в Харкові було 7 пологових будинків, в області не було жодного. Один з пологових будинків ми передали в обласне підпорядкування, на його базі створюється обласний клінічний перинатальний центр», – підкреслив Ігор Шурма.

 

Інноваційних шлях розвитку служби екстреної медичної допомоги.

 

Говорячи про створення служби екстреної медичної допомоги, під час відеоконференції  І. Шурма підкреслив, що в цій сфері Харківщина вже зробила перші кроки, обравши інноваційних шлях.

«Навіть якщо швидка приїжджає на виклик вчасно, фельдшеру не завжди вистачає кваліфікації для того, щоб допомогти хворому. Тому ми запровадили в області систему «Телекард», яка дозволяє оперативно робити обстеження серця та надсилати їх результати спеціалістам у Харків. Крім того, у нас діє система GPS-навігації на автомобілях «швидкої» для миттєвого визначення маршруту руху на виклик», – зазначив він.

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.