Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З колегії районної державної адміністрації

Нещодавно відбулося спільне засідання колегії Богодухівської райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району.
На засіданні було розглянуто такі питання: «Про стан виконання доручень голови обласної та районної державних адміністрацій», «Про стан підготовки району до відзначення 20-ї річниці Незалежності України», «Про проведення комплексу організаційних робіт щодо підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур у 2011 році», «Про стан розвитку краєзнавства у районі, як пріоритетного напрямку в роботі Богодухівської централізованої бібліотечної системи», «Про стан розвитку торгівлі, побутового обслуговування населення та цінової ситуації на споживчому ринку району».

З третього питання було, зокрема, зазначено, що в 2011 році сільськогосподарськими підприємствами району посіяно ранніх зернових та зернобобових культур на площі 25707 га, в тому числі площа озимих складає 18339 га, ярих зернових і зернобобових – 7368 г. В порівнянні з минулим роком, площа зернових культур збільшилась на 2317 га за рахунок збільшення посівів озимої пшениці, гороху.

Розрахунки господарств щодо прогнозу очікуваного урожаю зернових і зернобобових культур на початок року свідчили, що валовий збір складе 86018 тонн, що на 36,4 тис. тонн більше 2010 року.

Середня урожайність очікується 28,7 ц/га.

Всього по району в доброму стані озимих культур 65%, задовільному – 35 %, ярі культури в доброму стані на 32% площі посіву, задовільному – 60%, незадовільному – 8%.

Стосовно питання щодо стану розвитку торгівлі повідомили: торговельна мережа не лише збережена, а й розширюється. За січень-травень 2011 року відкрито 3 магазини, кіоск та кафе, і на сьогодні потреби споживачів задовольняють 233 підприємства роздрібної торгівлі та громадського харчування, 88 кіосків. Розпочато будівництво магазинів на площі Кірова в м.Богодухові. Продовжуються роботи по благоустрою території ПХО «Богодухівський ринок». Для створення відповідних умов праці для суб’єктів підприємницької діяльності та покращення культури обслуговування населення освоєно 6,7 тис. грн. інвестицій, в тому числі 4,7 тис. грн. - кошти ринку.

Вдалося не лише стабілізувати, але й покращити показник обсягу роздрібного товарообороту. За І квартал 2011 року він склав 19,7 млн. грн., що на 51,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Із 78 населених пунктів у 23 відсутня стаціонарна торгівельна мережа, але відповідно до розробленого та затвердженого графіка виїзної торгівлі, суб’єкти підприємницької діяльності задовольняють потреби сільського населення в товарах повсякденного попиту. Широкою популярністю у сільського населення користується торгівля на замовлення за каталогом і зразками.

Реалізацію паливно-мастильних матеріалів у районі здійснюють 9 суб’єктів підприємницької діяльності, які мають 17 АЗС та АГЗС.

Кооперацію в районі представляє Богодухівська райспоживспілка. У системі нараховується 36 магазинів (або 32 % від загальної кількості торговельних підприємств сільської місцевості) та 5 підприємств громадського харчування. Всі вони здані в оренду.

За наслідками спільного засідання колегії Богодухівської райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району прийняті відповідні рішення.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.