Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Обережно на воді!

З настанням теплої погоди, початком сезону масових відпусток, а також шкільних канікул та з метою подальшого забезпечення охорони життя і здоров’я населення проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, де на порядку денному розглянуто питання про забезпечення вимог безпеки на відкритих водоймищах району під час масового відпочинку населення в літній період року.

На цьому засіданні був затверджений План заходів по попередженню нещасних випадків на відкритих водоймищах району, яким рекомендовано головам міської, сільських і селищних рад розглянути питання готовності місць відпочинку населення на відкритих водоймищах до масового відпочинку людей, привести їх у відповідність до вимог законодавства. При цьому приділити особливу увагу заходам, які б запобігали загибелі людей на воді, забезпечувати вимоги безпеки, профілактики травматизму та охорони життя людей. Також, необхідно провести реєстрацію (перереєстрацію) водоймищ у зонах відпочинку населення, у місцях, які не відведені для відпочинку, ввести заборону на купання.

Для експлуатації водоймища потрібно подбати про санітарний паспорт. Зони відпочинку біля води та місця купання повинні бути упорядкованими. Тут повинна діяти заборона на миття автомобілів,до порушників – застосовувати штрафні санкції.

На території зон відпочинку заборонена торгівля та вживання алкогольних напоїв.

Роз’яснювальна робота серед населення повинна включати і заходи в освітніх закладах.

На території району налічується 15 місць традиційного відпочинку людей на водоймах.

Щоб уникнути біди, зробити ваш літній відпочинок біля води дійсно приємним, необхідно суворо дотримуватися нескладних, але життєво важливих правил безпечної поведінки на воді. Подбайте про власну безпеку й безпеку своїх дітей. Не поєднуйте купання з вживанням алкоголю. Пильно слідкуйте за дітьми, особливо малечею.

Безпечного вам відпочинку на воді, гарного літа!


ФАКТ. На водоймах району за попередні роки втратили життя: в 2007 році - 9 осіб, в 2008 році - 4 особи, 2009 році - 3 особи, в 2010 році - 6 осіб. Основні причини цих нещасть – купання в необладнаних місцях, нехтування правилами безпечної поведінки під час водного відпочинку, купання в нетверезому стані, а також перебування дітей без нагляду дорослих.


О.П.Голубничий
Головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин,
секретар районної ради з питань життєдіяльності населення

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.