Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Співпраця з ЦРЛ. Робота консультаційного пункту Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у пологовому стаціонарі

Робота з людьми, а особливо з людьми, які самі не можуть впоратись з життєвими труднощами, неможлива без чітко налагодженого механізму тісної та активної співпраці небайдужих сердець до чужого горя. А хто ж, як не медичні працівники, першими завжди готові прийти на допомогу. Тому саме з центральною районною лікарнею Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (БРЦСССДМ) тісно співпрацює у нелегкій справі – допомозі тим, хто заблукав в тенетах бурхливого та складного життя.

Найцінніше, що має людина – це її життя та здоров’я! Саме на популяризацію здорового способу життя, профілактику негативних явищ та соціально-небезпечних хвороб скеровуються спільні зусилля медиків та соціальних працівників. Традиційними стали виїзди спеціалістів РЦСССДМ та представників ЦРЛ в навчальні заклади, трудові колективи, ведеться вулична робота з населенням щодо інформування з таких актуальних питань, як поширення ВІЛ, небезпека туберкульозу, шкідливий вплив алкоголю, тютюну та наркотичних речовин на організм людини. Хотілося б відмітити продуктивну співпрацю з лікарем-інфекціоністом, Прошутею Віталієм Васильовичем, з питань профілактики ВІЛ-СНІДу у районі та дотестового консультування на ВІЛ-інфекцію.

Крім популяризації здорового способу життя серед населення співпраця з центральною районною лікарнею конче важлива в стінах пологового відділення ЦРЛ, при якому діє Консультаційний пункт Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, робота якого спрямована на запобігання відмовам від новонароджених дітей. Коли в силу економічних, психологічних чи побутових перешкод жінка приймає рішення відмовитись від сина чи доньки, що часто відбувається під впливом безпідставних страхів за свою подальшу долю та долю майбутньої дитини, дуже важливим стає забезпечення негайної психологічної та соціальної підтримки вагітних жінок та жінок, які народили дитину. Ось тут слід подякувати персоналу пологового відділення на чолі з Іванченко Валентиною Василівною, які завжди вчасно реагують у випадках виникнення загрози відмови від дитини і інформують соціального працівника.

Крім того, за потреби, ведеться інформування породіль з питань оформлення виплат по народженню дитини, методів контрацепції тощо. Під час зустрічей з жінками формується позитивна мотивація на ведення здорового способу життя, як запоруку щасливого майбутнього власної дитини.

Отримання допомоги є справою добровільною, і, як показує практика, не кожна з жінок звертається до консультаційного пункту, але якщо наша робота змінила на краще долю хоча б однієї людини, якщо хоча б одна дитина, яка мала ризик потрапити до інтернатної установи, залишилась з рідною матір’ю, значить існування даної установи виправдане.

Дякуємо головному лікарю Богодухівської центральної лікарні, Спесивцевій Ользі Іванівні, за співпрацю, за відкрите серце та допомогу, яку, очолюваний нею колектив, завжди надасть тим, хто її потребує.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.