Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Купальний сезон розпочинається. Обережно! Вода небезпечна!

Аналіз нещасних випадків з людьми на водних об’єктах району за попередні роки (2007 рік- 9 осіб, 2008 рік - 4 , 2009 рік – 3, 2010 рік- 6) свідчить про те, що загибель була спричинена в необладнаних для купання місцях при порушенні правил поведінки на воді і в основному в стані алкогольного сп’яніння. Звичайно ж, це не знімає з нас відповідальності за їх гибель. За умови виконання комплексу заходів з попередження загибелі людей на воді, трагедій можна було б уникнути.

Звертаю увагу керівників місцевих органів самоврядування, підприємств, установ та організацій району на обов’язкове створення необхідних безпечних умов для купання, а саме - здійснити обстеження дна акваторій купання, спланувати піском прибережну територію. Місця небезпечні для купання потрібно обладнати попереджувальними знаками про небезпеку купання («КУПАТИСЯ НЕБЕЗПЕЧНО», «ДНО НЕ ОБСТЕЖЕНЕ», «НА ГІДРОСПОРУДІ КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО», «ПІДВОДНА ТЕЧІЯ» та ін.), а також в місцях для купання встановити стенди з матеріалами щодо правил безпеки на воді та дій з надання першої допомоги потерпілим.

Звертаюсь до керівників усіх рівнів, підприємств, установ, організацій, закладів освіти провести відповідну роботу щодо недопущення випадків загибелі людей на водних об’єктах.

Батьки! Зверніть увагу, як відпочивають ваші діти, не допускайте купання дітей в заборонених, не обладнаних місцях та без нагляду дорослих.

За детальною інформацією можна звертатися до відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації за тел. 3-30-87.


С. Церковний, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації,
В.Соломаха, начальник Богодухівського РВ ГУ МНС України в Харківській області


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.