Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З селекторної наради. Пенсійний фонд

Борг перед Пенсійним фондом Харківської області становить 294,4 млн.грн.

Як повідомила в ході селекторної наради в.о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Тамара Зятєва, загальна сума боргів перед Пенсійним фондом Харківської області складає 294,4 млн.грн. За 4 місяці поточного року приріст боргів склав 27,8 млн. грн.
“Поряд з цим, станом на 1 березня поточного року вперше утворилися борги по єдиному соціальному внеску в сумі 17 млн. грн. за рахунок несплати поточних платежів, перш за все, тими ж боржниками, що несвоєчасно здійснювали розрахунки по страхових внесках. За останні два місяці (березень-квітень) борг по єдиному соціальному внеску зріс на 20,5 млн. грн. та становить на 1 травня 37,5 млн. грн», - повідомила Тамара Зятєва.
«Сьогодні питання стоїть гостро через те, що підприємства Харківщини заборгували Пенсійному фонду майже 257 млн.грн. Найстрашніше те, що за 4 міс. 2011 року борг по єдиному соціальному внеску становить 37 млн.грн. Це означає, що з початку року цілий ряд підприємств як не сплачував внесків до Пенсійного фонду, так і продовжує це робити. Від цього будуть потерпати тільки люди, яким не зараховуються страховий стаж. Керівники підприємств повинні усвідомити, що вони несуть відповідальність за долі людей, які стоять за ними», - підкреслив Ігор Шурма.
За допущені порушення пенсійного законодавства, у тому числі несвоєчасну сплату внесків, за січень-квітень 2011 року було притягнуто до адміністративної відповідальності 524 посадових осіб. Сума штрафів становить 264,3 тис. грн.
За результатами проведеної роботи цього року 325 боржників погасили заборгованість повністю, 174 - частково, погашено боргів на суму 14 млн. грн.

В 2011 році в бюджет Пенсійного фонду Харківської області надійшло 2400,2 млн. грн.

В.о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Тамара Зятєва повідомила, що за 4 місяці поточного року в бюджет Пенсійного фонду Харківської області надійшло 2400,2 млн. грн. власних коштів, що склало 101,2% від плану. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 327,7 млн. грн. або на 15,8%.
«Сприяли збільшенню надходжень позитивна динаміка росту фонду оплати праці в цілому, яка за січень-квітень поступово збільшувалась і склала 113,3 % до аналогічного періоду минулого року, а також зростання середньої заробітної плати в області. Якщо в січні вона становила 2101 грн., в лютому – 2160 грн., то в березні поточного року середня заробітна плата склала вже 2300 грн», - зазначила Тамара Зятєва.
За її словами, видатки для виплати пенсій за 4 місяці поточного року склали 4003,3 млн. грн., сума яких профінансована в повному обсязі. В травні потреба складе 1067,3 млн. грн.

Протягом місяця будуть проведені комплексні перевірки підприємств, які мають борги із внесків до Пенсійного фонду.

За підсумками обласної селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма дав доручення головам райдержадміністрацій організувати перевірки підприємств, які мають найбільші борги зі сплати внесків до Пенсійного фонду. Їх результатом повинно бути складання акту та направлення його у органи прокуратури. Протягом двох тижнів повинні бути сформовані графіки комплексних перевірок, протягом місяця – мають бути підготовлені матеріали для подачі в прокуратуру.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.