Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


З апаратної наради

З апаратної наради


11 травня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Питання, винесені на нараду: про результати проведення у районі Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» ( в порядку контролю); про стан реалізації у районі державної політики у сфері раціонального використання та охорони земель; про стан виконання заходів щодо покращення якості надання адміністративних послуг та умов перебування відвідувачів у районній державній адміністрації в рамках участі у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація».


Спорт для всіх- спільна турбота

З першого питання виступила заступник голови райдержадміністрації В.В.Зирянова, яка сказала, що на виконання наказу начальника Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Д.І. Перепелиці «Про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» від 29.03.2011 року №41, відділом у справах сім’ї. молоді та спорту райдержадміністрації був утворений організаційний комітет з підготовки та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» на території Богодухівського району. Інструкторами по спорту, відповідальними за спортивно-масову роботу та тренерами Богодухівської філії Золочівської ДЮСШ разом з головами сільських, селищних рад та керівниками господарств в ході суботників, які проводились з 1 по 30 квітня 2011 року були, зокрема, виконані роботи щодо облаштування спортивних майданчиків та футбольних полів стадіонів.
На території міського стадіону «Колос» в рамках місячника трудовим загоном у складі працівників відділу у справах сім’ї молоді та спорту
райдержадміністрації, ДЮСШ та Богодухівської РОВФСТ «Колос» проведено благоустрій території. Спільними зусиллями учнів, працівників загальноосвітніх навчальних закладів, батьків та дітей ДНЗ облаштовано та відремонтовано 37 спортивних майданчиків.

Про раціональне використання та охорону земель

З другого питання виступив заступник голови комісії з проведення реорганізації Управління Держкомзему у Богодухівському районі Ю.О.Трепілець, який проінформував про роботу, проведену в районі щодо реалізації державної політики у сфері раціонального використання земель. Слід зазначити, що в районі затверджена Програма охорони та раціонального використання земель на 2011-2016 роки. Цієї Програмою передбачено створення полезахисних та прибережних лісосмуг, суцільне заліснення, будівництво та ремонт лотків і валів, залуження. Також було зазначено, що за період земельної реформи на території району продано 100 земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомості, що раніше приватизовані або побудовані, на загальну суму - 2528739 грн.

Про покращення якості надання адміністративних послуг

З питання щодо стану виконання заходів щодо покращення якості надання адміністративних послуг та умов перебування відвідувачів в районній державній адміністрації в рамках участі у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація» виступила керівник апарату райдержадміністрації Л.М. Іванова. Зокрема, вона зазначила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.07 №933 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» (зі змінами), на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.03.11 №98 «Про організацію участі районної державної адміністрації у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація», розроблено і затверджено головою райдержадміністрації 14.03.11 план заходів щодо покращення якості надання адміністративних послуг та умов перебування відвідувачів в районній державній адміністрації та забезпечено його виконання.
В райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. У поточному році проведено 4 засідання комісії, у тому числі одне - виїзне.
Разом з тим в даній роботі необхідно звернути увагу на покращення якості надання адміністративних послуг у райдержадміністрації:

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.