Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Районна Спартакіада державних службовців

З метою зміцнення здоров’я державних службовців засобами фізичної культури і спорту, організації активного відпочинку, пропаганди здорового способу життя і, звичайно, визначення кандидатів до збірної команди для участі в обласній Спартакіаді 29 квітня на стадіоні «Колос» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася районна спартакіада державних службовців, в якій взяли участь 6 команд: районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районного суду, державної податкової інспекції в Богодухівському районі, управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі та об’єднаного міського військового комісаріату.

Перед початком змагань з вітальними словами і побажаннями перемоги до учасників змагань звернувся голова райдержадміністрації Л.С. Коновалов. Державні службовці змагалися в п’яти видах спорту: шахи, шашки, міні-футбол, волейбол та настільний теніс.

Переможцями в змаганнях з міні-футболу стала команда РДА, волейболу - районного суду, шахів - державна податкова інспекція, шашок - Пенсійний фонд, настільного тенісу - РДА. За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце і перехідний кубок отримала команда районної державної адміністрації, друге - податкової інспекції, третє - районного суду.

Всі учасники особистої першості отримали грамоти і подарунки.

Цей захід ще раз показав, що хто вміє працювати - той вміє й відпочивати.

Районна Спартакіада державних службовців

Районна Спартакіада державних службовців

Районна Спартакіада державних службовців

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.