Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.07 №1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (зі змінами) та на виконання Наказу Головдержслужби України від 12.11.10 № 286 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, розпорядження голови райдержадміністрації від 25.02.11 №68 „Про проведення в райдержадміністрації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації в період з 1 березня по 20 квітня 2011 року проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” (далі – Конкурс). У Конкурсі взяло участь 12 державних службовців райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (6 працівників – в номінації „Кращий керівник” і 6 – в номінації „Кращий спеціаліст”).

Учасники конкурсу пройшли тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень райдержадміністрації і посадових обов’язків працівника, виконали ситуаційне завдання щодо складання ділового документа, склали тести та виконали практичне завдання на знання персонального комп’ютера.
20 квітня 2011 року на засіданні Оргкомітету з проведення Конкурсу були підведені підсумки І туру Конкурсу.

Переможцями І туру Конкурсу визнано: в номінації „Кращий керівник” – Носенко Ольгу Анатоліївну, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, в номінації „Кращий спеціаліст” – Пшеничну Лесю Борисівну, головного спеціаліста відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації, які візьмуть участь у ІІ турі Конкурсу, що буде проводитись Організаційним комітетом ІІ туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у травні-червні 2011 року.


Прес-служба райдержадміністрації взяла інтерв’ю в переможців I туру конкурсу «Кращий державний службовець», під час якого державні службовці поділились своїми думками щодо участі у конкурсі та своїм баченням перспектив професії державного службовця.

Підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Ольга Анатоліївна НОСЕНКО, начальник відділу ведення Державного реєстру виборцівапарату райдержадміністрації

- Як Ви вважаєте, чи потрібен для працівників райдержадміністрації конкурс «Кращий державний службовець»?
- Я вважаю, що конкурс «Кращий державний службовець» беззаперечно потрібний. Метою конкурсу є комплексне підвищення кваліфікації державних службовців, поширення досвіду роботи професіоналів у сфері державного управління, виховання на їх прикладі молодих спеціалістів, формування престижу державної служби. Узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, зростання їх професіоналізму, відкритості, авторитету державної служби сприятиме залученню до роботи в органах виконавчої влади кваліфікованих молодих спеціалістів.
Участь у конкурсі допомагає державним службовцям осмислити свою роль у справі надання послуг населенню району, підвищити свій фаховий рівень.


Підсумки проведення І туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”

Леся Борисівна ПШЕНИЧНА, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації

- Чи задоволені Ви участю у Конкурсі?
- Я задоволена, що взяла участь у конкурсі, так як він дав мені можливість показати свої здібності, професіоналізм і набутий досвід роботи на державній службі, поглибити знання законодавчих актів і нормативних документів, ближче познайомитись з програмою комп’ютерного забезпечення.
Конкурс вимагав максимальної віддачі сил і здібностей. Процедура конкурсу - це не тільки виконання певних завдань, а і активне творче спілкування з колегами, самоосвіта, обмін думками, тим більше, що я навчання з підвищення кваліфікації не проходила. Вважаю, що для реалізації професіоналізму державного службовця необхідно створити належні умови для розвитку його особистості, підвищення кваліфікації, матеріально-технічні умови праці, забезпечити гідною заробітною платою.

Дякуємо усім учасникам І туру за участь у конкурсі. Бажаємо конкурсантам особистого щастя і міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, бути завжди на висоті поставлених завдань, працювати з повною віддачею на благо людей.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.