Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


13 квітня відбулася апаратна нарада

13 квітня відбулася апаратна нарада


13 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої було розглянуто два питання.

Рейтингові показники діяльності галузей економіки


З першого питання виступив перший заступник голови райдержадміністрації Кириченко О.І. Зокрема, Олександр Іванович у своєму виступі зазначив, що у зведеному рейтингу районів і міст Харківської області за рівнем соціально-економічного розвитку в 2010 році наш район посів 16 місце.

Протягом ІУ кварталу 2010 року вдалося покращити окремі показники по: заробітній платі, сільськогосподарському виробництву, освіті, рівню злочинності, міграційному руху населення. Це дало можливість району піднятися на три позиції порівняно з підсумками за 9 місяців минулого року.

Разом з тим, лише по 8 із 27 сумарних показників, по яких визначений рейтинг району за минулий рік, ми входимо в першу десятку.

Негативно вплинув на загальний рейтинг показник «фінансові результати», по якому район посів 26 місце серед 27 районів області. До кола звітуючих включено 111 підприємств району, з яких 47, або 42,9% – отримали збиток.

У минулому році ситуація у сільському господарстві була складною. По виробництву тваринницької продукції район посів 26 місце. Незабезпеченість кормами, застаріла матеріально-технічна база привели до скорочення поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів у сільськогосподарських підприємствах району на 17% та 6% відповідно. Поголів’я свиней також зменшено на 45%. Це в свою чергу негативно позначилося на обсяги валової продукції галузі. Зокрема, виробництво молока скорочено на 23%, м’яса ( у живій вазі) – на 28%.

Вжиті заходи дозволили дещо стабілізувати ситуацію. Протягом І кварталу 2011 року поголів’я великої рогатої худоби зросло на 5% (СВК ім..Каразіна – на 15%, СФГ «Промінь» - на 7%, ПСП ім.Шевченка – на 25%, ТОВ СП «Родіна – на 5%, КСП «Балабанівське» - на 13%) , свиней – на 7% (найбільше збільшили ТОВ СП «Родіна» - на 51%, ФГ «Валері» - на 35%, ТОВ «Агрофірма «Телець» - на 32%), овець – на 4%. До кінця року планується збільшити поголів’я корів на 1%. Також проведена значна робота по збільшенню поголів’я сільгосптварин у господарствах населення. Окремі фізичні особи-підприємці утримують значне поголів’я свиней. Як приклад, ФОП Павловська Ірина Костянтинівна (с.Скосогорівка Сухинянська с/р) утримує 360 голів свиней, ФОП Курков Михайло Вікторович (с.Червона Нива) – 260 голів.

У поточному році приділяється значна увага покращенню кормової бази. Для чого планується більш раціонально використовувати природні сінокоси та пасовища, а також збільшити посівні площі багаторічних трав.

Район має умови для вирощування товарної риби. На сьогодні проводиться інвентаризація об’єктів водного господарства і планується до обсягів сільськогосподарського виробництва включити виробництво даної продукції.

Для покращення рейтингового показника по виробництву продукції рослинництва збільшені посівні площі озимих зернових культур на 38%, або 5168 га до рівня попереднього року. Планується також збільшення площі посіву цукрових буряків на 6%.

Робота консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації


З другого питання щодо роботи консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у І кварталі 2011 року і заходи щодо поліпшення їх діяльності виступила керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М., яка в своєму виступі зазначила, що відповідно до статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації у райдержадміністрації станом на 1 квітня 2011 року утворені і працюють 66 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації.

Відповідно до розподілу обов’язків між головою райдержадміністрації, його заступниками та керівником апарату, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.05.10 № 138 (в редакції розпорядження голови райдержадміністрації від 16.02.11 № 61), голова райдержадміністрації Коновалов Л.С. очолює 5 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Кириченко О.І. - 21, заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. – 14, заступник голови районної державної адміністрації Просяник О.М. – 13. До повноважень керівника апарату райдержадміністрації Іванової Л.М. відносяться 4 комісії. Також консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи закріплені за начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В. (2), начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дидикою В.О (1), начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В (1), директором районного центру зайнятості Лещенко Н.В. (1), головою районної організації профспілки працівників освіти Соловйовою О.О. та військовим комісаром Богодухівського ОМВК Супруном С.М. (1). Ще 4 ради очолюють представники громадськості.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.