Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Відкрий волонтера в собі!

Саме під таким гаслом наразі в Богодухівській районній організації ТЧХУ проходить Всеукраїнський місячник, присвячений Міжнародному року волонтера. Триватиме він до 4 травня включно. Цей місячник дає можливість всім небайдужим людям продемонструвати кращі якості нашої нації – милосердя, любов до ближнього, співчуття і готовність прийти на допомогу.

В благодійній акції беруть активну участь волонтери з медичного коледжу, аграрного ліцею та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Хотілося б, щоб до Всеукраїнського місячника активніше долучилися і колективи державних та приватних підприємств, і акціонерні товариства та компанії, банківські та комерційні структури, профспілки, благодійні фонди та широкі кола громадськості.

Всеукраїнський місячник «Відкрий волонтера в собі» - це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми хворих дітей, а також ще раз засвідчити повагу до ветеранів війни та праці, за плечима яких нелегкі життєві дороги.

Пам’ятаймо: справжня допомога поєднує у собі два вияви підтримки: матеріальну і духовну. Тобто допомагати можна не лише грошима, продуктами чи іншими матеріальними речами. Куди важливіше не пройти повз людину, яка потребує допомоги та підтримки. Не потрібно допомагати задля когось чи чогось, через вигоду чи через те, що потім отримаємо подяку. Давайте робити добро через те, що душа людини сповнена добра!

Вся натуральна допомога, яка надійде до Товариства, буде роздана як адресна допомога незахищеним верствам населення. Благодійна допомога може надаватися і продуктами харчування, і одягом, медикаментами, предметами догляду за хворими тощо за адресою: м. Богодухів, пров. Лікарняний, 4.

Зробіть свій внесок у справу доброчинності та милосердя!

Відкрий волонтера в собі!

Приєднався до благодійної акції і голова Богодухівської РДА Л. С. Коновалов (у ценрі)

Відкрий волонтера в собі!

Відкрий волонтера в собі!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.