Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Про розвиток і реформування житлово-комунального господарства району

Реформування житлово-комунальної сфери – одне із найболючіших питань сьогодення, тому що потребує негайних дій і торкається кожного мешканця та одне з важливих та пріоритетних галузей національного господарського комплексу, яке забезпечує життєдіяльність населених пунктів та суттєво впливає на розвиток економічних взаємовідносин у державі.

З метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальної галузі району, поліпшення якості житлово-комунальних послуг та зниження витрат, рішенням районної ради від 17 грудня 2009 року № 618-У (ХХХУІ сесія У скликання) була прийнята та затверджена Програма розвитку і реформування житлово-комунального господарства Богодухівського району на 2010-2014 роки із змінами та доповненнями.

Роблячи висновки, житлово-комунальне господарство сьогодні працює у складних умовах реформування і шукає можливості для поліпшення стану справ по всіх напрямках.

На виконання Указу Президента, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України в районі здійснюється реформування житлово-комунальної сфери. При надходженні коштів і надалі будуть виконуватися всі завдання та заходи Загальнодержавної Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Богодухівського району на 2010-2014 роки. На жаль, на даний час через відсутність належного фінансування, не всі завдання і заходи вищезазначеної Програми виконуються повністю.

Начальник відділу містобудування,
архітектури та ЖКГ РДА
В.Дидика

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.