Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Екскурсія пройшла цікаво й пізнавально

Екскурсія пройшла цікаво й пізнавальноУ рамках військово-патріотичного виховання молоді 10,13 червня в музеї воїнів-інтернаціоналістів відбулися екскурсії для учнів Полковомикитівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Заступник голови Богодухівської районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», член Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації В.О.Масюк розповів учням про події Афганської війни.

Відвідали ветеранів війни

Відвідали ветеранів війниШостого травня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров разом з головою Гутянської первинної ветеранської організації Г.В.Рагуліним відвідали ветеранів війни напередодні Дня Перемоги. Керівники завітали до Олександри Карпівни Гаврилюк та Іллі Лук’яновича Рощупкіна, привітали їх зі святом, побажали довгих років життя та вручили продуктові набори.

Пам'ять про голодні роки

Пам'ять про голодні роки26 листопада у районному краєзнавчому музеї відбулася тематична бесіда до Дня пам’яті жертв голодоморів. Присутні дізналися про обставини, які призвели до цієї жахливої трагедії, а також ознайомилися з окремими фактами, свідченнями учасників тих подій – наших земляків. Голодомор в Україні, безумовно, є найстрашнішим лихом, яке будь – коли спіткало Україну і її народ.

До уваги пільговиків району!

До уваги пільговиків району!Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» з 07.11.2015 втратив чинність Закон України «Про міліцію». Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію»(звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби...

Люди, які дарують свято та гарний настрій кожен день

Люди, які дарують свято та гарний настрій кожен день9 листопада у голови районної державної адміністрації Шарова В.А. відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Володимир Анатолійович відмітив, що цей святковий день зібрав найкращих працівників клубних закладів району, найгарніших жінок Богодухівщини. Зазначив про значні здобутки та досягнення у сфері культури району, побажав усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги і особистого щастя. Зі словами привітання звернулась перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. Подякувала за безперервний творчий пошук, сумлінну працю та гарний настрій, який кожного дня, кожної хвилини дарують нам працівники культури району.

Районною державною адміністрацією підбито підсумки роботи у жовтні

Районною державною адміністрацією підбито підсумки роботи у жовтніГоловою районної державної адміністрації В.А.Шаровим за участю першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової, керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової та радника голови районної державної з питань діяльності промислової галузі, агропромислового комплексу та взаємодії з правоохоронними органами на громадських засадах О.К.Берестова проведено нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату за підсумками роботи у жовтні 2015 року.

У районі проходить осінній призов на строкову військову службу

У районі проходить осінній призов на строкову військову службуНа підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», наказу військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату від 03 вересня 2015 року №88 «Про призов громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2015 року» з 01 жовтня по 30 листопада у районі проводиться призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.