Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Світлини з минулого. Радгосп «Балабанівський» посів кукурудзи

Автор: alex від 9-09-2014, 10:00
  • 0

Людмила Вовянко з с. Таверівка поділилася не лише фото з минулого, а й листами, є навіть з фронту. Ці всі матеріали – з її особистого архіву, це історія родини. Фото, листи батька, дідуся, рідних…

На цій світлині 1955 року –на полі радгоспу «Балабанівський» йде посів кукурудзи пожнивної; справа -її батько Володимир Сергійович Вовянко, який працював агрономом у колгоспі імені “Фрунзе”( зараз” Родіна”).

Як розповіла молода жінка, її мама, Лідія Сергіївна, теж все життя пропрацювала у колгоспі «Родіна» - 50 років! З тринадцяти років допомагала батькові на конюшні і бабусі на свинарнику. Розвозила бричкою пошту. З 17-ти працювала у конторі касиром, потім - бухгалтером, обліковцем. З 1985 року займала посаду звідуючої МТФ-2. За роки роботи Лідія Сергіївна і колектив МТФ-2 неодноразово нагороджувалися подяками, грамотами за великі надої молока. До 2002 року, коли ферму розформували, Л.С.Вовянко працювала комірником. Зараз на пенсії. А не так давно Лідія Сергіївна відзначала свій день народження. Тож їй - найкращі побажання щастя, здоров’я і всіляких гараздів.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.