Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Світлини з минулого. Медицина

Автор: alex від 6-09-2014, 09:00
  • 0

Завжди радує, коли  спілкуєшся з цікавими людьми. Редакції з цим завжди щастить, адже до нас на гостини часто приходять саме неординарні особистості, яким є що розповісти і чим поділитися.

Нещодавно до нас завітали наші земляки, які ділилися, передусім, цікавими світлинами з минулого. Уважні читачі, без сумніву, пам’ятають  фотоконкурс від «Маяка» під  назвою «Старе фото», який проходив у нас кілька років тому і полюбився багатьом  поціновувачам… Тож до вашої уваги –фото наших земляків, які є своєрідним містком у минуле.

Відома на Богодухівщині лікар, яка багато років пропрацювала районним хірургом, Почесний громадянин Богодухова З.О.Тур принесла до редакції цікаві фото, які ніби розповідають історію медицини Богодухівщини. Ось, приміром, на цій фотографії – випуск начальників санпостів. На самій світлині надпис: «Богодухів.РКК. 29 травня 1941 року». Є у Зінаїди Олексіївни також фото довоєнні, 50-60 –х р.р. минулого століліття, на яких зафіксовані знані у нашому краї лікарі –  М.Ревковський, Ф.Саєнко…

Ще хочеться звернутися до вас, шановні читачі, з проханням: якщо у вас є цікаві старі фото, діліться з нами, небайдужими земляками через районну газету. Адже це так цікаво – з допомогою пожовтілих світлин пізнавати свій край, його минуле і його жителів. 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.