Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Як одна сімья

Автор: alex від 26-04-2010, 20:06
  • 85
Як одна сімья

Як одна сімья
Півстоліття тому я переїхав до міста Богодухова на постійне проживання. І відразу був приємно вражений гостин­ністю й привітністю людей, охайністю вулиць, вуличок і провулків. Та мені здавалося, що наш куток Богодухова, де розташована вулиця Івченка, частина вулиці космонавта Бєляєва та провулок Кленівський, був найчепурніший у місті.
Люди самі слідкували за чисто­тою і красою свого місця про­живання. Квартальний комітет був ініціатором багатьох добрих справ. До того ж особливо організовувати не було потреби, люди самі виходи­ли прибирати вулиці, чистити коло­дязі, допомагали одне одному, в скрутні часи ділилися хлібом. Діти виростали наче в одній великій і дружній родині. Ніхто не міг дозво­лити собі грубощів, непошани до старших, хуліганських вчинків. Спільно влаштову­вали свята, в яких брали участь як дорослі, так і діти
Впродовж 30 років вуличний колектив очолюва­ла Євдокія Григорівна Сахно (фото 2: на світлині перша справа) - добра і щира господиня, котра мала підхід до кожного мешканця нашого кутка.
Зараз все виглядає по-іншому. І це, повірте, не ностальгія за минулим. За молодістю. Справа у тому, що люди стали байдужими до навколишньо­го середовища, в якому проживають. І це не просто порожні слова. До недавнього часу на виїзді з вулиці Івченка в око впадала велика купа сміття. Ніяк не вдавалося організувати людей на ліквідацію сміттєзвалищ, навіть після того, як міська рада визначила місця для збо­ру, ота зловісна купа довго нагадувала про себе. Однак, нарешті, сміття вивезли і маємо надію, що організовані міськрадою пункти збору сміття привчать таки жителів міста до охайності і порядку. З сумом думаю, невже без втручання влади ми не можемо відремон­тувати і почистити колодязь, котрий скоро схо­вається у хащах бур'яну? і Хочеться звернутися до своїх сусідів і небайдужих мешканців Богодухова, щоб із прихо­дом весни прокинулось у людей бажання зро­бити свою вулицю, куток, а з ними і все місто найсприятливішою зоною проживання гарною, затишною, чистою і квітучою! Можливо, ця світлина 50-х років минулого століття нагадає сьогоднішньому поколінню, що все в наших руках, і ми є справжні господарі міста.

Іван ОСЬМАК, пенсіонер, ветеран праці

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.