Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Старе фото. Свято Першого снопа у колгоспі ім. Жданова (Сухини)

Опубликована 26-07-2015, 08:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Старе фото. Свято Першого снопа у колгоспі ім. Жданова (Сухини)Свято Першого снопа у колгоспі ім. Жданова (Сухини), 1973 рік. На фото зліва направо (за столом): М.Я. Анікеєнко, агроном, І.Я. Ус - голова сільради, Ф.О Підлісний - ветеран колгоспу, Л.П. Бондаренко - голова колгоспу.

«Старе фото» від Карнауха №1

Опубликована 7-02-2015, 09:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

«Старе фото» від Карнауха №1Минулого року в газеті «Маяк» проходив фотоконкурс від місцевого краєзнавця Л.І.Карнауха, в якому були визначені переможці. Але у Леоніда Івановича залишилось ще багато цікавих старих світлин, якими б він хотів поділитися з читачами. Якщо у вас, шановні читачі, є цікаві фото минулих років, пов’язані з Богодухівщиною і її людьми, – принесіть, будь ласка, раритетні знімки в редакцію (ми їх відскануємо і одразу вам віддамо), щоб у подальшому ми їх надрукували на своїх шпальтах. 

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №11

Опубликована 12-12-2014, 15:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №11До вашої уваги друкуємо правильну відповідь по фото №10. На світлині зображено літній павільйон-кафе «Голубой Дунай», який розташовувався в 50-60-х роках в парку ім. Т. Шевченка, поруч був танцювальний майданчик, який спорудили після закриття павільйону. Правильну відповідь надали: Н. Шерстньова, Г. Павленко, С. Кириченко, Н. Кучеренко, В. Черкаска, А. Шишкіна, М. Явтушенко, Л. Ярошенко, А. Євтушенко, А. Селезньова.

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №10

Опубликована 28-11-2014, 09:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №10До вашої уваги друкуємо правильну відповідь на фото № 9. На світлині зображено площу ім. Кірова, ліворуч двоповерхова будівля Богодухівського міськторгу, на першому поверсі був розміщений магазин «Люкс», другий поверх – вхід з вул. Урицького, контора міськторгу. На задньому плані в центрі магазин «Продуктовий» (всім відомий, як «дежурный»); праворуч на розі парку - магазин «Книги»

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №9

Опубликована 21-11-2014, 09:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №9До вашої уваги друкуємо правильну відповідь по фото №8. На світлині зображено будівлю старої школи №6. Правильну відповідь надали: Н. Шерстньова, О. Сухина, М. Сахно, С. Кириченко, О. Овчаренко, В. Черкаска, Н. Явтушенко, І. Дериведмідь, Н. Лещенко, О. Храпач, А. Селезньова, А. Гогічаєва, В. Корба, Б. Біленко, М. Малета, Н. Таратушка, А. Шишкіна.

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №8

Опубликована 14-11-2014, 21:44 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №8До вашої уваги друкуємо правильну відповідь по фото №7. Це – будівля старої пошти, там же був і телеграф, і МРЕО. Тепер на тому місці знаходиться Пенсійний фонд. Правильно відповіли: Н. Шерстньова, О. Сухина, А. Шишкіна, М. Сахно, А. Пабола, В. Здорик, С. Кириченко, С. Шкарлат, О. Овчаренко, В. Черкаска, Н. Явтушенко, А. Юрченко, І. Дериведмідь.

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №7

Опубликована 7-11-2014, 14:00 в розділ Богодухів » Рубрика"старе фото"
  • 0

Світлини з минулого. Фотоконкурс від Карнауха, фото №7До вашої уваги друкуємо вірну відповідь по фото №6. Це – кафе «Сніжинка», тепер там починається пл. Леніна (перед меморіалом Слави). Із завданням справилися – Н. Шерстньова, С. Кириченко, В. Черкаска, М. Явтушенко, А. Селезньова, А. Юрченко.