Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Рідний коледжу, ти назавжди з нами

Опубликована 5-03-2011, 00:50 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
Ну ось і все. Останній день і мить, остання зустріч, погляди зріднілі.
Душа болить, сльоза в очах тремтить, - студентські роки у вирій відлетіли.


Рідний коледжу, ти назавжди з нами

Під час урочистого вручення дипломів


25 лютого у районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Богодухівського медичного коледжу спеціальність «Лікувальна справа» – фельдшери.

Тоді був морозний зимовий день, яскраво світило сонце…

Але чомусь красиво одягнуті юнаки та юнки були сумні? Та це й не дивно, адже все позаду: нелегкі роки навчання, страх перед іспитами… Не все так просто. Покидати альма-матер їм не хочеться. Для них це не тільки навчальний заклад, в якому вони гідно гризли граніт науки, але й велика дружня студентська родина, матір’ю якої є Алла Федорівна Глазунова. Але, на жаль, усе в житті рано чи пізно завершується.

Переповнена зала у будинку культури. На урочистість завітали заступник голови райдержадміністрації В. В. Зирянова, заступник міського голови Л. І. Рогинська, адміністрація коледжу, викладачі, куратори, настоятель Cвято-Покровського храму, протоієрей о. Стефаній, батьки, родичі і, звичайно ж, самі винуватці свята – випускники.

Захід розпочався із вступного слова директора медичного коледжу А. Ф. Глазунової. «Випуск студентів – свято з краплинами суму, радіємо, бо підготували нове покоління медиків, бачимо результат праці, а сумно, бо стіни навчального закладу покинуть наші юні колеги. Однак, ми впевнені, що вони виправдають наші надії, примножать добрі традиції, славу навчального закладу, стануть мудрими наставниками молодого покоління. Випускники переростають нас, вони наші продовжувачі…», - зокрема, у своєму виступі зазначила директор коледжу. Також Алла Федорівна висловила подяку батькам за виховання, насамперед, не тільки хороших спеціалістів, а й добрих, вихованих дітей. Адже вчорашній випускник, це ніхто інший, як майбутнє нашої держави, запорука процвітання нації.

Заступник директора з навчальної роботи В. І. Білаш зачитала наказ про вручення дипломів. Відтак, на сцену один за одним піднімалися випускники для вручення дипломів. Вишикувавшись у довгу шеренгу, молоді спеціалісти гордо й урочисто проголосили присягу, в якій обіцяли вважати святим у житті надання допомоги хворим, наголошували на тому, що медичний фахівець не має права на помилку, зобов’язаний зберігати медичну таємницю, з честю пронести звання українського медика.

Благословив на щиру працю для добра, здоров’я та служіння нашого народу о. Стефаній. Випускники отримали благословенні пам’ятні іконки. Сама ж святкова програма пройшла душевно, зі сльозинкою на очах. Того дня було ще багато сміху, радості, святковий вечір, який закарбується у пам’яті назавжди. Останній день із друзями, з якими крокували в ногу в кращі роки свого життя. Цей день їм запам’ятається надовго, а можливо - назавжди.

Рідний коледжу, ти назавжди з нами

В.В.Зирянова вручила Почесну грамоту А.Ф.Глазуновій від М.М.Добкіна, голови Харківської обласної державної адміністрації, та С.І.Чернова, голови Харківської обласної ради “За вагомі трудові здобутки, високий рівень професійної майстерності, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та з нагоди Дня Харківської області”.


Рідний коледжу, ти назавжди з нами

Зліва направо: Ю. Хворостянка, А. Чепка. Дівчата, без сумніву, є гор- дістю цього випуску. Вони довели, насамперед, самим собі, що можуть і хочуть навчатися. За відмінне навчання, освоєння новітніх програм вони отримали червоні дипломи.Під час урочистостей Л.І. Рогинська вручила А. Чепці Почесну грамоту ”За активну участь у загальноміських заходах, ініціативу, творчий пошук і креативність мислення”.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.