Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА




РЕКЛАМА


День науки у Богодухівському колегіумі №2

Опубликована 19-11-2010, 00:40 в розділ Богодухів » Освіта
  • 0
День науки у Богодухівському колегіумі №2

22 жовтня 2010 року в колегіумі пройшов День науки. Протягом дня були проведені предметні олімпіади, інтелектуальні ігри, спортивні змагання, перегляд науково-популярних фільмів, години спілкування, присвячені науковим відкриттям та винаходам.

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Засідання оргкомітету

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Інтелектуальні ігри

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Брейн-ринг (Рєчкіна С.В., соціальний педагог, Зубова В.Б., педагог-організатор)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

"Біологічний бумеранг" (Бець Л.Г., учитель біології)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

"Математика – цариця наук" (Шепель Т.М., учитель математики)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

"Іноземний калейдоскоп" (Кійко А.О., учитель англійської мови)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Літературна вікторина (Оксенич Д.В., учитель світової літератури)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

"У світі казки" (Остахова Н.С., учитель образотворчого мистецтва)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Фізичні досліди (Остахова Т.М., учитель фізики)


Години спілкування

День науки у Богодухівському колегіумі №2

(9-А клас, класний керівник Шепель Т.М.)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

(9-Г клас, класний керівник Рідкокаша С.М.)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

(5-А клас, класний керівник Герасименко В.А.)

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Психологічний тренінг (Ярошенко Л.О., практичний психолог)


У предметних олімпіадах взяли участь 657 учнів. Багато учнів перевіряли свої знання участю у декількох олімпіадах.

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з німецької мови

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіади з трудового навчання

День науки у Богодухівському колегіумі №2

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з біології

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з хімії

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з історії

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з математики

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з російської мови та світової літератури

День науки у Богодухівському колегіумі №2

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Олімпіада з української мови та літератури

День науки у Богодухівському колегіумі №2


День науки завершився святом, на якому відбулася церемонія нагородження переможців 1 туру Всеукраїнських олімпіад.

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Ведучі свята (Третьяков О., Борисенко А., учні 10-А класу)


Переможцями стали:

У номінації «Українська мова та література»
Ситник Вікторія – 7-А клас
Трусенко Вікторія – 8-А клас
Гузенко Анна – 9-А клас
Войцеховська Анна – 10-А клас
День науки у Богодухівському колегіумі №2

Переможці з української мови


у номінації «Світова література»
Снісаренко Юлія – 8-А клас
Гузенко Анна – 9-А клас
Борисенко Альона – 10-А клас

у номінації «Англійська мова»
Богмацер Лілія – 5-Б клас
Ярошенко Анастасія – 6-А клас
Тимченко Яна – 7-А клас
Чернишова Анна – 8-Б клас
Кудленок Богдан – 9-Б клас
Фесенко Валерія – 10-Б клас

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Переможці з англійської мови


у номінації «Німецька мова»
Курченко Світлана – 7-В клас
Федорченко Анна – 8-Б клас
Мартиненко Олександр – 9-Б клас
Гривастов Євген – 10-Б клас

у номінації «Історія»
Снісаренко Юлія – 8-А клас
Назаренко Анна – 9-Г клас
Євтушенко Валерія – 10-А клас

у номінації «Математика»
Кальченко Ярослав – 5-А клас
Зубко Марина – 6-А клас
Доценко Олексій – 7-В клас
Бєршова Ірина – 8-А клас
Мірошніченко Юлія – 9-А клас
Коломієць Денис – 10-Б клас

у номінації «Географія»
Ножка Віталій – 6-Б клас
Доценко Олексій – 7-В клас
Бєршова Ірина – 8-А клас
Бугір Христина – 9-А клас
Гривастов Євген – 10-Б клас

у номінації «Біологія»
Цапенко Кирило – 5-Б клас
Бугір Серафим – 6-А клас
Рудь Вікторія – 7-В клас
Пахуча Марина – 8-Б клас
Назаренко Анна – 9-Г клас
Борисенко Альона – 10-А клас

у номінації «Хімія»
Голуб Катерина – 7-А клас
Пахуча Марина – 8-Б клас
Рижонков Володимир – 9-Б клас
Третьяков Олександр – 10-А клас

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Переможці з хімії


у номінації «Економіка»
Гривастов Євген – 10-Б клас

у номінації «Фізика»
Яковенко Юрій – 7-Б клас
Снісаренко Юлія – 8-А клас
Мартиненко Олександр – 9-Б клас
Ширіня Яна – 10-Б клас

у номінації «Трудове навчання »
Коваленко Ксенія – 5-Б клас
Микитенко Олександр – 5-Б клас
Григорова Інна – 6-Б клас
Тєкоєв Євген – 6-Б клас
Ноздрякова Юлія – 7-В клас
Фарбітний Максим – 7-В клас

у номінації «Інформатика»
Кукса Станіслав – 9-Б клас
Світлична Валентина – 10-Б клас

у номінації «Правознавство»
Назаренко Анна – 9-Г клас
Христенко Карина – 10-А клас
Колесник Надія – 8-В клас
Запорожський Ян – 8-А клас
Чайка Наталія – 9-В клас
Пальчастий Віталій – 9-В клас
Кірюшкіна Альона – 10-А клас

День науки у Богодухівському колегіумі №2

Переможці з трудового навчання

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.