Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Диплом-відзнака – театральній студії «Ніка»

Опубликована 15-04-2016, 09:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Минулого понеділка у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва пройшов обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі», де взяли взяли участь 14 тетральних колективів з різних куточків Харківщини.

Наш район успішно представили молоді і талановиті вихованці театральної студії «Ніка» районного будинку культури (керівник Вікторія Захаржевська), яка представила епізод «Страуси» із музичної вистави «Новорічні пригоди фіксиків».

На фестивалі була справжня творча атмосфера, кожен з колективів з цікавістю переглядав постановки інших учасників: уривки із казок, естрадні мініатюри, циркові номери. Коли на сцені з’явилися яскраві ляльки у вправних руках студійців Євгена Шелудченка, Каті Чечоткіної, Карини Лазарєвої, Маринки Зубко і Валерії Сластін, глядачі у захваті затамували подих. Неабиякими оплесками і схвальними вигуками «Браво!» нагородили наших юних акторів, бо саме завдячуючи їх дитячому таланту та виконавській майстерності, зал поринув у незвичайно-казковий світ ультрафіолетових чудес.

Вихованці отримали Диплом за участь у фестивалі та Диплом-відзнаку у номінації «Популяризація найкращих зразків сучасного дитячого мистецтва».

Щиро дякуємо переможцям і бажаємо подальших творчих успіхів!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.