Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів

Опубликована 27-11-2015, 09:00 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Ключові компетентності учнів початкових класів та їх формування».

Свій досвід роботи презентували вчителі початкових класів Горьківської ЗОШ І-ІІ ступенів. В ході презентації було звернуто увагу присутніх на специфічну особливість функціонування сільської школи, адже сільський вчитель - представник культури села. Він є не тільки носієм, а й генератором культурологічних та інтелектуальних цінностей. В. О. Сухомлинський говорив: «Село починається зі школи; культура села починається з культури сільського вчителя». Саме тому до сільського вчителя громадськість ставить високі вимоги.

Усім учасникам запам’яталася зустріч з талановитою вчителькою Горьківської ЗОШ вищої кваліфікаційної категорії Пилипенко О.Г. За її плечима 30 років творчої педагогічної діяльності. Саме тому Олена Григорівна з радістю ділилася своїм досвідом з колегами, а ентузіазму та творчому запалу цього педагога можуть позаздрити навіть молоді вчителі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.